Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bu sene de şampiyon Türkiye Spor Toto Süper Lig'inde çoktan belli olmuştur.

Var'a dahi gidilmeyen çağırılmayan pozisyon.Boşuna takımlar masraf edip yabancı futbolculara servetler ödüyorlar bence gerek yok.

• Hakem filan hikaye, sen Rodriguesle 2 tane çok önemli pozisyon yakalıyorsun atsan birini şuan rahattın..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Hakemler bu hafta berbat ötesi berbattı, bugün Q7'ye yapılan net penaltıyı da vermemişler. Bu sene galiba VAR'ı kullanmak yasak, kimse kesinlikle VAR'a gitmiyor. Maçta çalınan düdüğü de VAR bozmuyor. Süs diye kalsın orda işte..

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Eskiden bilet alır maçı fırsat buldukça statta izlerdim. Daha sonra statta izlemeyi bıraktım Digiturk aboneliği alıp evde TV'den iziemeye başladım. Daha sonra Digitürkü iptal edip bilgisayardan kaçak yayın olarak izlemeye başladım. Daha sonra sadece belli başlı maçları kaçak yayından izleyip diğer maçların sonucuna ve puan durumuna göz ucuyla baktım. En sonunda bu sene hiçbir Türkiye Süper ligi maçını izlemiyorum. Sadece forumda futbol konusunda gözüme çarpınca dur bir bakayım bugün kimin maçı varmış diyerek canlı skor sitesinden güncel skorlara bakıp kapatıyorum.

• Eskiden bilet alır maçı fırsat buldukça statta izlerdim. Daha sonra statta izlemeyi bıraktım Digiturk aboneliği alıp evde TV'den iziemeye başladım. Daha sonra Digitürkü iptal edip bilgisayardan kaçak yayın olarak izlemeye başladım. Daha sonra sadece belli başlı maçları kaçak yayından izleyip diğer maçların sonucuna ve puan durumuna göz ucuyla baktım. En sonunda bu sene hiçbir Türkiye Süper ligi maçını izlemiyorum. Sadece forumda futbol konusunda gözüme çarpınca dur bir bakayım bugün kimin maçı varmış diyerek canlı skor sitesinden güncel skorlara bakıp kapatıyorum.

3 4 sene öncesine kadar bende bildiğin GS fanatiği yydim hiç bir maçı kaçırmazdım. Zonguldak da oturmama rağmen ayda 1 stada digerlerini de evden izlerdim. TV den de diğer kulüp maçlarını da takip ederdim hep. Ama şuan evde ip TV vs var . Yalnız gel gor ki GS maçı varken gidip PL ligi ni izliyorum . O derece soğudum Tr liginden ...

• benim anlamdığım şu dünyada futbola para harcayan takımlar daha küçük takımları genelde ezip geçiyor city psg liverppol juve inter barca real(bu sene istisna) ama bizim ligde fiyat ucurumu o kadar yuksek olmasına ragmen bariz üstünlük sağlayamıyor (özellikle lafım gs fb ye).bunun nedeni bence t.direktör kalitesi bu kalite yüzünden de avrupa ya gidemiyor teknik direktörler.götürdükleri takımlarında durumu ortada.dünyada büyük takımların hepsine defans yaparlar ama büyük takımlar onu bi şekilde deler.örneğin city haftasonu 1-0 geriye düştü karşı takım sanki duvar oldu ama hemen guardıola 0 a inerek o duvarı astı ama bizde t direktörler hep aynı seyle devam ediyor ikinci forvet kat yeniyorsan hemen ön libero kat.yada aynı taktikle devam et.bide dünkü fb gibi emre yi cıkarıp tolgayı alan bi t.direktör var.

• Fenerbahçe en iyi 2013 2014 tü ve alex zamanları ben o zamana kadar hep takip ediyordum.Sonra Fb düşüşe geçince bıraktım.Ama bu aralar yine iyi gidiyor yine takip etmeye başladım.