Accuweather Sonbahar Tahmini [2019]

• ABD Tahmini yayınlandı.Ağustos bitmeden Avrupa gelecektir.Geçen sene 20 Ağustos'da Avrupa yayınlanmış.

?url=http%3A%2F%2Faccuweather-bsp.s3.amazonaws.com%2Feb%2Fe1%2F8c7006644a828eb37d7e16aab2f3%2F2019-us-fall-highlights.jpg

Avrupa ve diğer yerler yayınlandığı an bu konudan paylaşılacaktır.

• Sitede ayrıntılarıyla Çarşamba günü açıklanacak demişler.Bu çarşambamı yoksa haftayamı onu anlayamadım ama bu çarşambaysa yarın ayrıntıları gelir

Tabi boş geçmemişler haritayı atarkende ;Balkanlar ve ülkemizinde batısını kapsayan alana sel ve fırtına uyarısı vermişler ayrıca sonbaharın sonlarına doğruda Doğu ve Orta Avrupanın belirli kesimlerinde kar yağışları olabilceğinden bahsetmişler

• Kasımda yüksek bölgelerimiz ihya olabilir. :saint:

->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.

• Britanya fırtınadan başını kaldıramayacak buna Kuzeybatı Avrupa’da dahil edilmiş. İskandinav bölgesi yanmaya devam etsin. Balkanların yağışlı olması yine bize etki edecektir.(Batı ve Kuzey bölgelerimizde) Orta ve Doğu Avrupa’nın soğuk olması güzel Kasım’da kar yağışları işitmemiz olası olabilir. Kuzeyimizde ki serinlik bize de polar koridorunu açabilir bu da Batı Karadeniz ve İç Ege gibi yerlerin sezonu erken açmasına yol açabilir. Tabi bunlar senaryo önyazı da şekillenecek herşey.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Tahmin ateş ediyor.İnşaAllah bol yağışlı güzel bir sonbahar geçiririz.Sonabahar nasıl geçerse kış ta ona benzer şekilde geçer.Sonbahar kışın fragmanıdır.

2000-2001-2002-2003-2004-2006-2008-2009-2011-2012-2015-???:gun_bandana:2019hava-kars323uzays3271653126hava-kars323

• Turning Wet dediği yerler içinde yağmur beklentisi var ülke geneli yağışlı sonbahar denmiş özellikle kurak geçen güneydoğu için turning wet iyi anlama geliyor ülke için ayrıntılı tahmin Asya ile gelir oda ay sonunu bulur büyük ihtimalle.

• Turning Wet dediği yerler içinde yağmur beklentisi var ülke geneli yağışlı sonbahar denmiş özellikle kurak geçen güneydoğu için turning wet iyi anlama geliyor ülke için ayrıntılı tahmin Asya ile gelir oda ay sonunu bulur büyük ihtimalle.

Güneydoğu zaten geçen sezon yağış rekorları kırıyordu accuya göre devam kuraklığın beli iyice kırılacak.:)

2000-2001-2002-2003-2004-2006-2008-2009-2011-2012-2015-???:gun_bandana:2019hava-kars323uzays3271653126hava-kars323

• Turning wet ile wet period farkı galiba batıda sel yapabilecek yağış diğer noktalarda ise kurak değil ama normal yağmur valla bu aaccuweatherin terimleri çok saçma oluyor her haritalarında daha önce kullanmadıkları terimler kullanmayı seviyorlar.Ülkenin tamamı yeşil tek fark koyu ve açık olması yagmurs-semsiyes23232

• Turning wet ile wet period farkı galiba batıda sel yapabilecek yağış diğer noktalarda ise kurak değil ama normal yağmur valla bu aaccuweatherin terimleri çok saçma oluyor her haritalarında daha önce kullanmadıkları terimler kullanmayı seviyorlar.Ülkenin tamamı yeşil tek fark koyu ve açık olması yagmurs-semsiyes23232

turning wet ten sanki sonbaharaın sonuna doğru yağışlı geçecek yorumu yapıyorum, wet period ise sonbahar boyunca yağışlı süreç gibi algıladım Kadir

• turning wet ten sanki sonbaharaın sonuna 7

doğru yağışlı geçecek yorumu yapıyorum, wet period ise sonbahar boyunca yağışlı süreç gibi algıladım Kadir

Sonbaharın sonuna doğru yağışlı olmasi ile cold shot late birlikte olursa süprizler yapabilir o zaman abi :) yada güneydoğuda birkaç bölge ile birlikte kurak yaz geçiriyor turning wet demek bu kuraklığın kırılması anlamına da geliyor olabilir