HF 2018/19 Kış Ligi Yarışması 16(FİNAL) (30.03.2019)

• Geçen yıl 23 Haziran'da başlamışız neredeyse üç ay eder umarım bu kez o kadar fark olmaz.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Yarışmayı düzenleyen forum yönetimine teşekkürler eder dereceye giren forumdaşlarımızıda tebrik ederim.

Son haftasına kadar heyecanlı ve çekişmeli bir yarışma oldu.Formumuzu kaybetmeden yaz ligine geçsek güzel olur :)

Hücum maç kazandırır,savunma şampiyonluğu

Micheal Jordan-

• Evvela yarışmayı düzenleyen forum idarecilerine teşekkür ediyorum. Hakikaten geçmiş yıllara göre yarışmaya iştirak eden kişi sayısında sağlam bir artış var. Tabi bu mücadele etmeyi daha da zorlaştırıyor. Ben bu seneki yarışmada yanlış hatırlamıyorsam ilk hafta haricinde sürekli MGM'nin tahminlerini aynen yazdım. Tabi işlerimin yoğunluğundan bazı haftalar 3 gün önce tahmin yazarken bazı haftalar 1 gün öncesinde tahmin yazdım. 2 hafta da yarışmaya iştirak edemedim. Böylece MGM yarışmaya girmiş olsa kaçıncı olacaktı onu görmeyi hedefledim. Lakin tam olarak mümkün olmadı. Bundan sonraki yarışmalar için bir teklifim var. MGM ve başka birkaç kurumun tahminleri de yarışmaya dahil edilip her hafta ilan edilen puan tablolarında yer alabilirler. Ya da sadece MGM dahil edilip farklı bonus araliklarindaki tahminleri yazilabilir. Misalen MGM(72), MGM(48), MGM(24) vb. gibi... Bu yarışmaya ayrı bir tat katar diye düşünüyorum. Tabi ayrı bir iş yükü aynı zamanda. Takdir forum idarecilerinin Aytac Samet_113 UmuTCaN

• Dereceye giren tüm forumdaşlarımı tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

Bunun yanında her hafta yarışma düzenini sağlayan başta Samet_113 abi olmak üzere tüm yönetim ekibine teşekkür ederim.

Keyifli anlar yaşadığımız herkese teşekkürler..

There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change...

• Evvela yarışmayı düzenleyen forum idarecilerine teşekkür ediyorum. Hakikaten geçmiş yıllara göre yarışmaya iştirak eden kişi sayısında sağlam bir artış var. Tabi bu mücadele etmeyi daha da zorlaştırıyor. Ben bu seneki yarışmada yanlış hatırlamıyorsam ilk hafta haricinde sürekli MGM'nin tahminlerini aynen yazdım. Tabi işlerimin yoğunluğundan bazı haftalar 3 gün önce tahmin yazarken bazı haftalar 1 gün öncesinde tahmin yazdım. 2 hafta da yarışmaya iştirak edemedim. Böylece MGM yarışmaya girmiş olsa kaçıncı olacaktı onu görmeyi hedefledim. Lakin tam olarak mümkün olmadı. Bundan sonraki yarışmalar için bir teklifim var. MGM ve başka birkaç kurumun tahminleri de yarışmaya dahil edilip her hafta ilan edilen puan tablolarında yer alabilirler. Ya da sadece MGM dahil edilip farklı bonus araliklarindaki tahminleri yazilabilir. Misalen MGM(72), MGM(48), MGM(24) vb. gibi... Bu yarışmaya ayrı bir tat katar diye düşünüyorum. Tabi ayrı bir iş yükü aynı zamanda. Takdir forum idarecilerinin Aytac Samet_113 UmuTCaN

Bunu Samet_113 hocama önermiştim, yaz liginde uygulanması için tekrar dile getirecektim. Siz benden önce davranmış, konuyu açmışsınız madem bunu gündemde tutalım.

• Yarışmada emeği geçen yöneticilere ve katımları ile renk katan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Derece yapan arkadaşları tebrik ediyorum. Oldukça keyifli ve çekişmeli bir lig oldu. Nasip olursa bir sonraki ligde görüşmek üzere... :)