HF 2018/19 Kış Ligi Yarışması 16(FİNAL) (30.03.2019)

• waybe başta olmak üzere dereceye giren arkadaşları tebrik ediyorum. Ayrıca yarışmada emeği geçen ve katılıp renk katan bütün arkadaşlara da teşekkür ediyorum...

• Takip çok heycanlıydı. Çok çabuk geçti zaman. O puan durumlarını hazırlamakta büyük emek isteyen birşey. Bunun için Samet_113 hocama çok teşekkür ederim. arnavut hocam kazanır diyordum ama ne zamanki umreye gitti yarışmadan koptu diyebilirim. Sonuçta daha hayırlı bir iş yaptı. Tekrar Allah kabul etsin hocam. Katılan, yarışmaya değer katan herkese çok teşekkür ederim. Dereceye giren arkadaşları tekrar tebrik ederim.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

• Başta yarışmaya büyük emekler veren Samet_113 hocamıza, dereceye girenlere ve katılan herkese tebrikler. Zaman su gibi akıp gidiyor. Yarışma başlangıcı daha dün gibiydi. Koskoca boşa geçen iki kıştan geriye kalan buradaki güzel muhabbet. Hayat, iki günlük kar yağışıyla değil, burada olduğu gibi muhabbet ve paylaşımlarla güzel.

• Takip çok heycanlıydı. Çok çabuk geçti zaman. O puan durumlarını hazırlamakta büyük emek isteyen birşey. Bunun için Samet_113 hocama çok teşekkür ederim. arnavut hocam kazanır diyordum ama ne zamanki umreye gitti yarışmadan koptu diyebilirim. Sonuçta daha hayırlı bir iş yaptı. Tekrar Allah kabul etsin hocam. Katılan, yarışmaya değer katan herkese çok teşekkür ederim. Dereceye giren arkadaşları tekrar tebrik ederim.

Tekrar Allah razı olsun Besiktas lı kardeşim.Önemlimolan ilk 3 e girmekti bu ilk yarışmamda bize de kısmet oldu.İnşallah yaz liginde yine beraber yarışırız.Bursasporlu bu kardeşin sana şimdiden başarılar diler :)👍

Şampiyon takım tutmadık,tuttuğumuz takımı şampiyon yaptık.🐊🐊🐊

• Başta yarışmayı hazırlayan tüm yönetici arkadaşlara olmak üzere, katılan ve emeği geçen herkese teşekkürler. İlk defa katıldığım bu yarışmada güzel bir tecrübe edindim diyebilirim. (Aslında zirveye doğru da bir hayli yaklaşıyordum ama yarışma bitti ;)) Yeni mücadelelerde görüşmek üzere...

• Güzel bir dostluk ortamında keyifli bir yarışmanın daha sonuna geldik. Emeği geçen tüm hocalarıma teşekkür ediyorum. :hfyeni (25): yarışmayı düzenleyip takip etmek için büyük emekler verdiniz gerçekten.

Dereceye giren arkadaşlarımı canı gönülden tebrik ediyorum. Gerçekten zorlu bir lig'ti sonuna kadar hakettiniz bu başarıyı :hfyeni (25):

Yarışmaya katılan tüm dostlara tek tek teşekkür ediyorum, herkes ayrı bir renk kattı. Sizlerle aynı yarışmanın içine dahil olmaktan onur duydum. Büyük keyif aldım teşekkürler herkese :hfyeni (25):

Son günlerde yoğunluktan takip edemedim bunun için de özür dilerim. Hayırlı geceler cümleten.

• Yine bir yarışmanın sonuna geldik. Bu yarışmada da çok güzel tecrübeler elde ettik.

Derece elde edenleri tebrik ederim. Ayrıyeten yarışmaya katılan ve emeği geçen herkese teşekkür eder, daha nice yarışmalarda görüşmek üzere hayırlı geceler dilerim...

Havanın değiştiğini haber veren genç uzuvlar değildir, bunu önce yaşlı kemikler sezerler. hava-kars323uzays3271653126

• Eğlenceli ve bir o kadar çekişmeli geçen bir ligimizin daha sonuna geldik. Özellikle baştan sona emeği için Samet_113 abime ve lig boyunca bizleri yalnız bırakmayan siz değerli üyelerimize teşekkür ediyor, en kısa zamanda yeni ligde yine bu eğlenceli sürecin devamını temenni ediyorum.

Hepinize hayırlı geceler diliyorum. Sonuçlar en kısa zamanda Samet_113 tarafından açıklanacaktır.

• Yarışmaya katılan her üyeyi tebrik ederim. Ama özellikle bu yarışmayı düzenleyip yorucu bir takibi devam ettiren Samet_113 hocayı ayrıca tebrik ederim.Sıralamaya giren arkadaşları kutlarım.Sonuçlar açıklandığında 4-10 arasında derece alanlara vaad ettiğim puanları göndereceğim...