HF 2018/19 Kış Ligi Yarışması 16(FİNAL) (30.03.2019)

• Geceden 2,9 dedik tuttu gündüzden 12,9 dedik oda tutmuş olabilir. Son yarışmada hem gece hem gündüzden tam isabet, her yarışma için katılma arzum ikiye katlandı diyebilirim. :)

• waybe tebrik ederim hocam👑

Çok teşekkürler hocam

waybe tebrik ederim.

Çok teşekkürler hocam

waybe tebrikler hocam

Hocam çok teşekkürler

Evet waybe kardeşim tebrikler ipi 1.göğüsledin :hfyeni (25):

Hocam çok teşekkürler

Çok sağolun tebrikleriniz için yarışmaya katılan ve dereceye giren arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Ayrıca yarışmanın düzenlenmesinde emeği geçen hava forum yöneticilerine de çok teşekkürler.

• Başta yarışmanın düzenlemesine vesile olan yönetime ve yarışmaya katılım gösteren tüm forumdaşlara teşekkür ediyorum.Heyecanlı dolu istasyonlar ve dakikalarla harika bir zaman geçirdim bu süre zarfında , yaz liginde iddialı bir şekilde görüşmek üzere

• İlk yarışmamdı ,başta bu güzel yarışmaya vesile olan havaforum yönetimine,burada en çok emek harcayan Samet_113 ve UmuTCaN hocalarıma ,katılım gösteren,dereceye giren girmeyen tüm kardeşlerime canı gönülden teşekkür ederim.

İnşallah yaz liginde tekrar yarışırız hep beraber.:)

Şampiyon takım tutmadık,tuttuğumuz takımı şampiyon yaptık.🐊🐊🐊

• Sanırım ilk 5'te kapattım. İlk üçü tebrik ediyorum. İlk kez ilçe olduğu için gfs'den destek almak zorunda kaldım ama geceden 17 puan alınca gündüzden 23 puan yine de ilk üç için yeterli olmadı. Gfs için bir kez de burada yazayım. Tarihin en balon en çöp modelidir çok net :)

• Galiba ilk 5 böyle oldu.Gündüz 12.8 açıklanırsa tabi.

1-waybe=538

2-Gagelberg10=523

3-arnavut=519

4-Nebiloktay=498

5-ahmet45=496

Şampiyon takım tutmadık,tuttuğumuz takımı şampiyon yaptık.🐊🐊🐊

• Uzun süre ilk 3 te götürdüğüm, ilk kez katıldığım ve sağolsun Eskişehir istasyonunda sıfır çekmek sayesinde geriye düştüğüm yarışmada bu hafta aldığım 43 puan ile ilk 3e giremesemde herşey çok güzeldi. Başta waybe olmak üzere tüm katılan ve dereceye giren arkadaşları tebrik ediyorum. Ayrıca Samet_113 hocam şahsında tüm yönetime teşekkür ediyorum. Yeni üye olarak ilk kez katıldığım yarışmadan çok zevk aldım. Nasip olursa yaz liginde görüşmek üzere..

• waybe kardeşim yarışma sonunda hakikaten nickin gibi vay beeeee dedirtirdin bize başarılarının devamını böylesine sanal alemde ve gerçek hayatta da devam etmesini Cenab-ı haktan niyaz ediyorum.🤲👏👏👏

• waybe tebrikler Emeği geçen herkese teşekkürler güzel heycanlı kış yarışması oldu :)

Çok teşekkürler hocam :)

Uzun süre ilk 3 te götürdüğüm, ilk kez katıldığım ve sağolsun Eskişehir istasyonunda sıfır çekmek sayesinde geriye düştüğüm yarışmada bu hafta aldığım 43 puan ile ilk 3e giremesemde herşey çok güzeldi. Başta waybe olmak üzere tüm katılan ve dereceye giren arkadaşları tebrik ediyorum. Ayrıca Samet_113 hocam şahsında tüm yönetime teşekkür ediyorum. Yeni üye olarak ilk kez katıldığım yarışmadan çok zevk aldım. Nasip olursa yaz liginde görüşmek üzere..

Çok teşekkürler hocam, evet siz de baya iyi gittiniz yarışmada :)

waybe kardeşim yarışma sonunda hakikaten nickin gibi vay beeeee dedirtirdin bize başarılarının devamını böylesine sanal alemde ve gerçek hayatta da devam etmesini Cenab-ı haktan niyaz ediyorum.🤲👏👏👏

Hocam çok teşekkürler iyi dilekleriniz için, amin cümlemize inşallah iyi dilekleriniz :)