HF 2018/19 Kış Ligi Yarışması 16(FİNAL) (30.03.2019)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Başta yarışmanın düzenlemesine vesile olan yönetime ve yarışmaya katılım gösteren tüm forumdaşlara teşekkür ediyorum.Heyecanlı dolu istasyonlar ve dakikalarla harika bir zaman geçirdim bu süre zarfında , yaz liginde iddialı bir şekilde görüşmek üzere

• İlk yarışmamdı ,başta bu güzel yarışmaya vesile olan havaforum yönetimine,burada en çok emek harcayan Samet ve UmuTCaN hocalarıma ,katılım gösteren,dereceye giren girmeyen tüm kardeşlerime canı gönülden teşekkür ederim.

İnşallah yaz liginde tekrar yarışırız hep beraber.:)

ALAYINA İSYAN OLSUN,BURSAMIZA YEMİN OLSUN,

AMATÖRE DÜŞSEN BİLE ,TERKEDENLER KAHPE OLSUN 🐊

• Sanırım ilk 5'te kapattım. İlk üçü tebrik ediyorum. İlk kez ilçe olduğu için gfs'den destek almak zorunda kaldım ama geceden 17 puan alınca gündüzden 23 puan yine de ilk üç için yeterli olmadı. Gfs için bir kez de burada yazayım. Tarihin en balon en çöp modelidir çok net :)

• Galiba ilk 5 böyle oldu.Gündüz 12.8 açıklanırsa tabi.

1-waybe=538

2-Gagelberg10=523

3-arnavut=519

4-Nebiloktay=498

5-ahmet45=496

• Uzun süre ilk 3 te götürdüğüm, ilk kez katıldığım ve sağolsun Eskişehir istasyonunda sıfır çekmek sayesinde geriye düştüğüm yarışmada bu hafta aldığım 43 puan ile ilk 3e giremesemde herşey çok güzeldi. Başta waybe olmak üzere tüm katılan ve dereceye giren arkadaşları tebrik ediyorum. Ayrıca Samet hocam şahsında tüm yönetime teşekkür ediyorum. Yeni üye olarak ilk kez katıldığım yarışmadan çok zevk aldım. Nasip olursa yaz liginde görüşmek üzere..

• waybe kardeşim yarışma sonunda hakikaten nickin gibi vay beeeee dedirtirdin bize başarılarının devamını böylesine sanal alemde ve gerçek hayatta da devam etmesini Cenab-ı haktan niyaz ediyorum.🤲👏👏👏

• waybe tebrikler Emeği geçen herkese teşekkürler güzel heycanlı kış yarışması oldu :)

Çok teşekkürler hocam :)

Uzun süre ilk 3 te götürdüğüm, ilk kez katıldığım ve sağolsun Eskişehir istasyonunda sıfır çekmek sayesinde geriye düştüğüm yarışmada bu hafta aldığım 43 puan ile ilk 3e giremesemde herşey çok güzeldi. Başta waybe olmak üzere tüm katılan ve dereceye giren arkadaşları tebrik ediyorum. Ayrıca Samet hocam şahsında tüm yönetime teşekkür ediyorum. Yeni üye olarak ilk kez katıldığım yarışmadan çok zevk aldım. Nasip olursa yaz liginde görüşmek üzere..

Çok teşekkürler hocam, evet siz de baya iyi gittiniz yarışmada :)

waybe kardeşim yarışma sonunda hakikaten nickin gibi vay beeeee dedirtirdin bize başarılarının devamını böylesine sanal alemde ve gerçek hayatta da devam etmesini Cenab-ı haktan niyaz ediyorum.🤲👏👏👏

Hocam çok teşekkürler iyi dilekleriniz için, amin cümlemize inşallah iyi dilekleriniz :)

• Takip çok heycanlıydı. Çok çabuk geçti zaman. O puan durumlarını hazırlamakta büyük emek isteyen birşey. Bunun için Samet hocama çok teşekkür ederim. Sedat hocam kazanır diyordum ama ne zamanki umreye gitti yarışmadan koptu diyebilirim. Sonuçta daha hayırlı bir iş yaptı. Tekrar Allah kabul etsin hocam. Katılan, yarışmaya değer katan herkese çok teşekkür ederim. Dereceye giren arkadaşları tekrar tebrik ederim.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

• Başta yarışmaya büyük emekler veren Samet hocamıza, dereceye girenlere ve katılan herkese tebrikler. Zaman su gibi akıp gidiyor. Yarışma başlangıcı daha dün gibiydi. Koskoca boşa geçen iki kıştan geriye kalan buradaki güzel muhabbet. Hayat, iki günlük kar yağışıyla değil, burada olduğu gibi muhabbet ve paylaşımlarla güzel.

Kafkaslar'dan gelen soğuk hava dalgası...

• Takip çok heycanlıydı. Çok çabuk geçti zaman. O puan durumlarını hazırlamakta büyük emek isteyen birşey. Bunun için Samet hocama çok teşekkür ederim. Sedat hocam kazanır diyordum ama ne zamanki umreye gitti yarışmadan koptu diyebilirim. Sonuçta daha hayırlı bir iş yaptı. Tekrar Allah kabul etsin hocam. Katılan, yarışmaya değer katan herkese çok teşekkür ederim. Dereceye giren arkadaşları tekrar tebrik ederim.

Tekrar Allah razı olsun Besiktas lı kardeşim.Önemlimolan ilk 3 e girmekti bu ilk yarışmamda bize de kısmet oldu.İnşallah yaz liginde yine beraber yarışırız.Bursasporlu bu kardeşin sana şimdiden başarılar diler :)👍

• Başta yarışmayı hazırlayan tüm yönetici arkadaşlara olmak üzere, katılan ve emeği geçen herkese teşekkürler. İlk defa katıldığım bu yarışmada güzel bir tecrübe edindim diyebilirim. (Aslında zirveye doğru da bir hayli yaklaşıyordum ama yarışma bitti ;)) Yeni mücadelelerde görüşmek üzere...

Einmal editiert, zuletzt von unifeb70 ()