İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• Ya sen ne ilginc bi kardesimizsin :D silivriye yagmadi diye sinirlerin mi bozuldu noldu yine :D beylikduzunde de bildigin sulu kar ile dolu arasi bisiler yagdi. Silivriye bisi yagmadi diye herkese ayri bi kolpaci muamelesi yapmana gerek yok :)

Sen benim silivriye yağmadığı için sinirlerimin bozulduğunu nerden çıkardın? aksine ben sabahtan beri silivriye gelmemes, için dua ediyorum bu gün bir işim var diye kafanızdan element uydurmanız da beni şaşırtıyor açıkçası ayrıca burda 10 derece gösteriyor

• bu aksiyonu kaçırdığım için ne kadar üzüldüm anlatamam. Dün tahmin ettigim gibi bantların şiddetli olduğu sıralarda çok güçlü sıcaklık düşüşleri yaşandı. Eminim ki sadece aydosta degil bir cok noktada kar yağışı görülmüştür. Enka istasyonunda öğlen 12.00'da 3.9 derece ölçüldü. Aydos zirvede eminimki -li değerlere kadar gerilemistir. Havada görülebilir tahmininden fazlasi bile gerçekleşmiş olabilir. Dek bandının geçişi sırasında anlık tutma yaşanmış olabileceğini düşünüyorum.

• Ümraniye'de 10 dakalık gurapel kar yağışı geçişi oldu millet şaşkına döndü fotoğraf çektimde hiç belli olmuyor o yüzden atamıyorum ama ilk defa ben 20 nisanda böyle bir olay gördüm o kar geçişi olmadan 5 dk önce aklımdan da şunu geçirmiştim tam dew point de uygun belki yağış hızlanırsa bir süpriz olur dedim ve oldu :)

• Güzel bir Şubat gününü geride bıraktık, pardon Nisan sonundaymışız yanlış oldu :D

hahaha :)) çok güzel espiri ya

Gerçekten de her hava olayını severek yaşayabilmek lazım

Nisan 3.hafta için sağlam soğuk.

Bugün lokal graupel geçişleri ve bir rivayete göre Aydosta kar görülse de çok şükür sıcaklık faZla düşmedi

En azından şu ana kadar

Bu tarım için iyi

Silivri Orman şu saatlerde 1 dereceye yaklaştı ama orası da karasal bir nokta sayılır

Dilerim sabaha kadar böyle devam eder ve sıfır derece gören istasyon olmaz

• Ve evet 21 nisani özleyeceğiz
    Bugün son soğuk gündü dostlar bu günden sonra ısınmaya başlıyoruz.
    10 gün sonra 20 derecelerde kısa kollularda görüşmek üzere :)

• Ve evet 21 nisani özleyeceğiz
    Bugün son soğuk gündü dostlar bu günden sonra ısınmaya başlıyoruz.
    10 gün sonra 20 derecelerde kısa kollularda görüşmek üzere :)

Yok hocam özlemicem. üşümekten sıkılmıştım artık terleyip günde 3 4 kere banyo yapmak istiyorum :D

• 17 Şubat 2015 sistemine ait bir fotoğraf vardı arkadaşlar araba boyu kadar karda çekilmiş bir fotoğraf onu arıyorum bulamadım.Fotoğraf aracın arkasından çekilmiş bir fotoydu araba da hatchback di galiba.Bu anlattıklarıma benzer fotoğrafı olanlar paylaşırsa sevinirim :) PC'de kayıtlıydı bulamadım bir türlü.