İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Kimsenin sözünden gocunmam bana bircok kez trol üye itafında bulunuldu onlar unutuldu ama ben hala buradayım :) ayrıca kışı ayri yazı ayrı seviyorum. Havayı takip etmekten hoşlanıyorum ve katkı vetebiliyorsam buna ne mutlu. Bu arada tekrardan hosgeldin bahar :))

baharı yazı kışı hepsini severiz

Minnak bir kar ihtimali de olsa severek kovalarız :))

Bahar keyfiniz bugünkü soğumayla biraz azalmıştır belki ama umarım daha soğuk ataklar gelir ve gerçek bahar başlangıcı 21 martla taşlar yerine oturur

Not : Devasa olmayan minnak bedenlerimiz kara aç hala , oh miss 20 cm örtü görsek de konumumuzda 🤡☃️

Einmal editiert, zuletzt von Cold.EFso () aus folgendem Grund: Minnak düzeltme

• Cold.EFso kara olan tutkumuz bizleri şairane dizeler yazdırıyor! Kış ne takvimsel ne de meteorolojik olarak bitmedi hatta bahara sarkacak ani soğumalar olacak Nisan ayı ilk yarısında dahi! Elbette istemez gönlümüz olumsuz etkilensin zamansız kışla tarım sanayi!

Bakin ben de sonunu kafiyeyle bağladım

Sonu biraz zorlama olsa da 😊

• Bu seneyi 25 cm kar alarak 2 gun boyunca aralıklısız yagan kar ile kapattık hadımköy olarak gecen seneye nazaran iyi bi sene oldu #osenebusene mi? Sonuc olarak atmosfer ve yapılan bir tahmin ve modellerin kararsızlığı 24 saatte bile degişen bir model cok ilginç oda, artık bakalım bu yaz dolu yagmur Yıldırım olarak nasıl bir yıl yasıyacagız bence buda heyecanlı, tahminler hakkında bilgi veren tum hocalarımıza tesekkur ediyorum bir gün o sibirya buraya gelecek.... :)

• Cold.EFso hocam aynen wildleo1907 hocam'a katiliyom sizin kar tutkunuz dillere destan kış basından beri hic umutsuzluha dusmediniz en olumsuz anda bile bi ışık gordünüz mesela ben kar la ilgili bi umutsuzluha düstüğümde sizin sayfanıza gelip full snerji yüklenip çıkiyom :S Seneyede boyle devam edersiniz umarım :)

Tabi diğer hocalarimizıda unutmayalım özelliklede Havaforumdan ayrılmayan varlık hocamizı ve emeklerini.

2 Mal editiert, zuletzt von SnoW_ ()

• Cold.EFso hocam aynen wildleo1907 hocam'a katiliyom sizin kar tutkunuz dillere destan kış basından beri hic umutsuzluha dusmediniz en olumsuz anda bile bi ışık gordünüz mesela ben kar la ilgili bi umutsuzluha düstüğümde sizin sayfanıza gelip full snerji yüklenip çıkiyom :S Seneyede boyle devam edersiniz umarım :)

Tabi diğer hocalarimizıda unutmayalım özelliklede Havaforumdan ayrılmayan varlık hocamizı ve emeklerini.

Sen de bize söz ver şu Türkçe yazım hatalarını düzeltmek konusunda! Türkçe bizim dilimiz Türkçe 'ye gerçek anlamda sahip çıkmamız gerekir!

• Hocam i-ı,ç-c lerden bahsediyosanız mobil klavyede ı-i yapması biraz usendiriyo ama dikkat ederim yinede ancak ğ-h lerden bahsediyosanız onu duzeltmeye çalışıyom.elimden geldiğincede noktala işaretlerine uymaya calışıyom.

• Sen de bize söz ver şu Türkçe yazım hatalarını düzeltmek konusunda! Türkçe bizim dilimiz Türkçe 'ye gerçek anlamda sahip çıkmamız gerekir!

ben mesajını düzeltmiştim ancak kendisi yine eski haline çevirmiş,o zaman sizin bu uyarinizin altina bende imzamı atiyorum..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Hocam siz sanirım mobilden hızlı yazarken karışan harfleeden bahsediyonuz.Heralde siz mesajı düzenlerken bende o ara karışan harfleri düzeltiyodum farketmemişim kusura bakmayın.Bundan sonra yavaş yazıcam.

• Hocam siz sanirım mobilden hızlı yazarken karışan harfleeden bahsediyonuz.Heralde siz mesajı düzenlerken bende o ara karışan harfleri düzeltiyodum farketmemişim kusura bakmayın.Bundan sonra yavaş yazıcam.

Biz de mobilden yazıyoruz ama senin hataların sadece mobilden yazarken telefonun kendiliğinden yaptığı düzenlemelerden kaynaklanmıyor. Kitap okuyor musun bilmiyorum ama bence kitap oku bol bol!

• Yaz ayını bende sevmiyorum keşke hiç yaşamasak, bahar yeterli yada yaz ayını en fazla 25-28 derecelerde geçirsek, hava 30 üstüne çıkınca bana geliyorlar:) Allahtan son yıllarda haziran serin geçiyor, ancak temmuz ve ağustos yine bildiğimiz sıcaklar.. Yaz ayını uçarak geçirsek keşke..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Yaz ayını bende sevmiyorum keşke hiç yaşamasak, bahar yeterli yada yaz ayını en fazla 25-28 derecelerde geçirsek, hava 30 üstüne çıkınca bana geliyorlar:) Allahtan son yıllarda haziran serin geçiyor, ancak temmuz ve ağustos yine bildiğimiz sıcaklar.. Yaz ayını uçarak geçirsek keşke..

Kesinlikle hocam bahar yeterli benim içinde 😂

:gun_bandana: 2022 MART EFSANESİ :hfyeni (29):