İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• Çöp modelde öğlene göre bariz düzelmeler var. Bu güncellemelik yeterli olmadı ama bu düzelme serüveni devam ederse iyi bir sistem alabilirz

• Evet arkadaşlar son sistemi ilk bilenlerden oldum. Önümüzdeki günler için de açıklama yapayım. Yarın ve öbür gün istanbul yüksekler karla karışık yağmur. Hatta merkezde bile karla karışık olursa şanslı sayabiliriz kendimizi. Ardından 3 mart civarı yine ufak bi salınım ihtimali var. Ama kar olmama ihtimali şuanlık yüksek. Olumlu gelişirse takip ederiz. Vee üzgünüm bu sezonluk istanbulun son etkili kar yağışını geri bıraktık. Ufak sistemcikler martta nisanda uğrasa bile üzgünüm veda ediyoruz. Mutlu bir bahar diliyorum herkese. Artık bu son veda üzgünüm şarkı ile üzgünüm diyorum :)

• Çok erken kışı bitirmek için yanılırsınız bir gün bir salınım gelirse kimse şaşırmasın hemen modele bakıp ao ya bakıp kışı bitirmek abes 15 -20 gün sonra bu konuda daha sağlıklı karar verilir bu ne acele ...

• Çok erken kışı bitirmek için yanılırsınız bir gün bir salınım gelirse kimse şaşırmasın hemen modele bakıp ao ya bakıp kışı bitirmek abes 15 -20 gün sonra bu konuda daha sağlıklı karar verilir bu ne acele ...

Ben salınımlar tabi bekliyorum. Ama etkili istanbulun kış sistemlerinden değil. Yani geçen sistemden zayıf günlük anlık örtü belki. Bu tip sistemcikler nisan sonuna kadar bana göre mümkündür. Ankarada nisan sonunda kar görmüş biriyim. İstanbulda sadece 1 nisan sistemi olmustu sanırım eskiden

• Evet yine kabus gördüm

Rüyamda modellerin hepsi 8 Mart'ta başlayacak bir efsaneyi veriyordu. Bütün ülke -18'in etkisi altındaydı, yağış %100'dü rüzgar Karayel'di. 500hpa -40 idi yani kötü bir taraf aramaya çalışıyorduk forumca ama bulamıyorduk.

Bütün modeller 7 Mart akşamı bozdu, biz de dedik herhalde hata olmuştur ertesi günü beklemeye başladık. Peki ne mü oldu? 8 Mart'tan itibaren bir hafta boyunca oraj gördük :boat: