İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Kara doyduk tatlı yorgunluk var güzel bir uyku çekicem tüm hocalarımızın, yazarlarımızın, bölge sorumlularımızın, moderatöe ve adminimizin eline koluna emeğine sağlık tekrardan bol karlı günler dileğiyle... havaforum ailesi/scatisma2::341

• Ya öyle bir tipi var ki şuan karşımdakı binalar gözükmüyor rüzgarin sesine kalktim resmen.

Acaba başakşehir çevresinde bir kütlemi var telefondan bakamiyorum dün yağandan daha şiddetli tipi var şuan

Einmal editiert, zuletzt von ultrAs ()

• Bir de sizce arkadaşlar her tarz sistemle paçayı kurtaran ilçe hangisidir yani dekiyle siklonuyla rakımıyla absiyle... Çünkü ciddi ciddi taşınma fikrim var.

adres belli :) başakşehir-kayaşehir tarafları

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Bir de sizce arkadaşlar her tarz sistemle paçayı kurtaran ilçe hangisidir yani dekiyle siklonuyla rakımıyla absiyle... Çünkü ciddi ciddi taşınma fikrim var.

Beylikdüzü Başakşehir Arnavutköy

Sistemleri Avrupaya kaptırmamak dileğiyle:gun_bandana:rk23_kgigf-123rk223_kgigf-12351

• herkese hayirli geceler sabah guzel haberler almak ve guzel bir ortuyle daha uyanmak dilegiyle bol soguklu bol yesil radarlarin uzerimizde gececegi gunler olmasi dilegiyle...

Bermuda üçgeninden herhangi biri :) Ya da Üsküdar Kısıklı'ya taşınabilirsiniz Çamlıca'ya da çok yakın o yüzden güzel rakımı var. Ataşehir Kayışdağı ve Kartal Uğurmumcu (Aydos) da olabilir. Ama son saydıklarımdan bazıları bu sistemden Bermuda kadar yararlanamadı. Ne gelirse gelsin kar istiyorsanız Başakşehir öneririm bu yıl her sistemden pay aldı. :)

Başakşehir... Merkeze Biraz Olsun Yakın Olmakta İstiyorsan Yerleşkeside Gayet İyi. Tabii Çatalca Arnavutköy Daha Önde Kar Olarak Ama Bir Çok Faktörü Ele Aldığında Başakşehir Sultangazi Bahçeşehir Vs Önde Gelir Diye Düşünüyorum.

• Bermuda üçgeninden herhangi biri :) Ya da Üsküdar Kısıklı'ya taşınabilirsiniz Çamlıca'ya da çok yakın o yüzden güzel rakımı var. Ataşehir Kayışdağı ve Kartal Uğurmumcu (Aydos) da olabilir. Ama son saydıklarımdan bazıları bu sistemden Bermuda kadar yararlanamadı. Ne gelirse gelsin kar istiyorsanız Başakşehir öneririm bu yıl her sistemden pay aldı. :)

Başakşehir'in de iyice batı kesimi olan Bahçeşehir-Ispartakule taraflarını öneririm ama metro harici ulaşım biraz sıkıntı. Ayrıca her eve girişinizde gişelerden geçme ihtimaliniz var tam adrese göre.

Üsküdar ferah mah. Çamlıca tepesine de yürüme mesafesinde hem. Ben bile düşünmeye başladım :) memleket sahil İstanbul sahil... Hep buda mı hoş değil diyoruz 1-2 derece ilen

Anadolu yakası sahillerindekiler için bu sistemin adı ; Bayburt Bayburt olalı böyle zulüm görmedi :)

Başakşehir 5.etap da oturdum 4 5 sene son 2 senedir kayaşehir 15.bölgedeyim.

2017 senesinin meşhur olayında site içinde arabalar kar a gömüldü hocam fatih terim stadina yürüme 10dklik mesafede oturdum tam konum olarak.

Kayaşehir 15.bölgeye taşındım bu ilk kar şuan karşımda ki binalar tipiden gözükmüyor dün yağandan dshs yoğun yağış var.

• Üsküdar ferah mah. Çamlıca tepesine de yürüme mesafesinde hem. Ben bile düşünmeye başladım :) memleket sahil İstanbul sahil, vay anasını arkadaş oldular

Anadolu yakası sahillerindekiler için bu sistemin adı ; Bayburt Bayburt olalı böyle zulüm görmedi :)

Üsküdar ilçesini çok severim hele Salacak ve Çamlıca'nın aynı ilçede olması apayrı bir nokta. Gelecekte kendi hayatımı kurarsam taşınmak için en büyük favorim diğer faktörleri de katınca ^^ (Tabii ki de şartlar çok değişir o zamanlara kadar)

• GFS 3-4 Marta verdiği sistem bana şu sistemi anımsatıyor;

archives-2015-12-30-12-0.png

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN