İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• İnşallah bütün kurumlar bu kis ters köşe olur da bolce yağışa doyariz kar olmasada yağmura çok ama çok ihtiyacımiz var barajlar %40 a geriledi bir 2 hafta daha adam akıllı yağmur yok zaten

Kar yağmurdan daha bereketli ve toprağa daha faydalı

• o modele bakınca 2 senedir ocaktan sonraki halim aklıma geldi. Model filan takip etmiyorum modunu açarım:) Bu kış istanbul olarak çıldırmayız umarım pozitif endeks bize deli gömleği giydirtir demesi..

• o modele bakınca 2 senedir ocaktan sonraki halim aklıma geldi. Model filan takip etmiyorum modunu açarım:) Bu kış istanbul olarak çıldırmayız umarım pozitif endeks bize deli gömleği giydirtir demesi..

Özellikle son yıllardaki Şubat bizi yordu be abi. Neyse biz hep 50 liralık alıyoruz zaten.. :hfyeni (18)::hfyeni (18):

There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change...

• Özellikle son yıllardaki Şubat bizi yordu be abi. Neyse biz hep 50 liralık alıyoruz zaten.. :hfyeni (18)::hfyeni (18):

şubat aslında şehrimiz adına güzel bir aydır ancak değişen iklim şartları şubatı çok etkiledi.. Ben bu sene sağlam bir kırım alacağız diyorum 2 senedir gelmedi ama bu sene gelecek içimdeki ses bunu söylüyor, hatta 1-2 tanede kılpayı karadenize kaptırırız her zamanki gibi:)

• şubat aslında şehrimiz adına güzel bir aydır ancak değişen iklim şartları şubatı çok etkiledi.. Ben bu sene sağlam bir kırım alacağız diyorum 2 senedir gelmedi ama bu sene gelecek içimdeki ses bunu söylüyor, hatta 1-2 tanede kılpayı karadenize kaptırırız her zamanki gibi:)

Bu sene bence de son düzlük yılı abi. Son düzlüğe de bu işin kralı bir Bold Pilot yakışır ve bence gelebilir de.. :S

There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change...

• Vintersaga atmosfer ilginç bir olgu, güneş aktivitesi en az, yoksa mini buzul çağımı geliyor vs tartışmaları içerisinde 2 seneyi boş geçtik, bu senede görünen durgun kış ama ben bu seyirin ocakla değişeceğini düşünüyorum. Bütün kış sessiz sakin geçer ama 1 tane baba sistem alırız bize bu kışı ne yağdı be laflarıyla hatırlatır..

• Vintersaga atmosfer ilginç bir olgu, güneş aktivitesi en az, yoksa mini buzul çağımı geliyor vs tartışmaları içerisinde 2 seneyi boş geçtik, bu senede görünen durgun kış ama ben bu seyirin ocakla değişeceğini düşünüyorum. Bütün kış sessiz sakin geçer ama 1 tane baba sistem alırız bize bu kışı ne yağdı be laflarıyla hatırlatır..

Ben pek durgun kışları sevemesem de; kesinlikle öyle oluyor abi, bknz. 2017. Aslında bu duruma hafifte tepkiliyim.. :P:hfyeni (18):

• Ben pek durgun kışları sevemesem de; kesinlikle öyle oluyor abi, bknz. 2017. Aslında bu duruma hafifte tepkiliyim.. :P:hfyeni (18):

kim sever ki? 2004 leri 2008 leri 2012 leri yaşamış birisi olarak :) ama şunu içtenlikle söyleyebilirim bütün kış içerisinde 1 haftalık baba bir sistem alalım ağzımı açmam otururum hatta ondan sonra sisli puslu soğuk havalara seve seve razıyım

• Narsil Evet benzedi :) Hocamızın tahmini kışın gidişatı içinde yön vermiş olacak. Modelin hafta sonu kar vermesinden daha mühim benim bakış açıma göre.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.