İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

 • Özlemişim, önce odanın içi parlıyor sonra cama kitlenip gümbür gümbür sesleri duymayı bekliyorum. Kapalı hava, yağmur, şimşek <3 Öyle bir yağmur var ki görseniz kar sanarsınız düşme hızından..


  Son edit: Bomba atıyorlar sanki her şimşekte fırlıyoruz. Binanın duvarı dayanamadı dere gibi oldu ^^ En yakın MGM istasyonunda 20 dakikada 11mm yağış kaydedilmiş

 • Arkadaş bir patlamayan bizim konum mu anlamadım ki :D Sabahtan beri ince ince yağıyor,çok nadiren derinden gelen gök gürültüsü oluyor arada başka hiç aksiyon yaşamadık bugün.

 • canbayrock hocam sanırım duyduğumuz buydu :)


  Cevizlibag dostum cidden sen çok güzel şimşek, yıldırım yakalıyorsun bir kaç gün önce profiline girdim çok efsane şimşek görüntüleri yakalamışsın o fotoğraflarla yarışmaya katılsan rahat ilk 3 girersin vallaha bravo bizim ev boğaza bakıyor ben çamlıcada oturuyorum köprüye ve gökdelenlere baya yıldırım düşüyor ama fotoğraf olarak senin kadar iyi yakalayamıyorum sen bu işte ustalaşmışsın tebrik ederim:thumbup::hfyeni (25):

 • Cevizlibag dostum cidden sen çok güzel şimşek, yıldırım yakalıyorsun bir kaç gün önce profiline girdim çok efsane şimşek görüntüleri yakalamışsın o fotoğraflarla yarışmaya katılsan rahat ilk 3 girersin vallaha bravo bizim ev boğaza bakıyor ben çamlıcada oturuyorum köprüye ve gökdelenlere baya yıldırım düşüyor ama fotoğraf olarak senin kadar iyi yakalayamıyorum sen bu işte ustalaşmışsın tebrik ederim:thumbup::hfyeni (25):

  Teşekkürler hocam, ancak son attığım yıldırım fotoğrafı bana ait değil. Zaten ben Gaziosmanpaşa'da oturmuyorum ^^ Ama profilimdekileri ben yakaladım üst geçitteyken :)

 • Teşekkürler hocam, ancak son attığım yıldırım fotoğrafı bana ait değil. Zaten ben Gaziosmanpaşa'da oturmuyorum ^^ Ama profilimdekileri ben yakaladım üst geçitteyken :)

  Zaten ben profilindeki fotoğraflara hasta oldum çok güzel yakalamışsın :thumbup:neyse hayırlı akşamlar dostum allaha emanet ol👋

 • İstanbul genelinde ilginç sıcaklık dağılımı oluşmuş durumda. Çatalca radar sahası 12 derece iken Kartal 27 derece. Genelde kuzey ve güney semtler arasında 10 derece varan sıcaklık farkı var.

 • 18-19'unda ki serinlemeden sonra gelecek hafta ki sıcak hava törpü yemiş görünüyor.28-32 aralığı kaybolmuş modellerden. Ardından İskandinav Yarım adasından Mayıs ayının son haftasını kapsayacak şekilde mevsimine göre oldukça serin sayılacak bir atak görünüyor.

  Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

 • 18-19'unda ki serinlemeden sonra gelecek hafta ki sıcak hava törpü yemiş görünüyor.28-32 aralığı kaybolmuş modellerden. Ardından İskandinav Yarım adasından Mayıs ayının son haftasını kapsayacak şekilde mevsimine göre oldukça serin sayılacak bir atak görünüyor.

  Bütün kış gıkını çıkarmayan İskandinav, Mayıs ayında anca uyandı :P^^