İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Çatalca tarafından üzerimize doğru turuncu kütle geliyor bakalım aksiyon yaşatacak mı

• Özlemişim, önce odanın içi parlıyor sonra cama kitlenip gümbür gümbür sesleri duymayı bekliyorum. Kapalı hava, yağmur, şimşek <3 Öyle bir yağmur var ki görseniz kar sanarsınız düşme hızından..

Son edit: Bomba atıyorlar sanki her şimşekte fırlıyoruz. Binanın duvarı dayanamadı dere gibi oldu ^^ En yakın MGM istasyonunda 20 dakikada 11mm yağış kaydedilmiş 51e8c99f.jpg

• Arkadaş bir patlamayan bizim konum mu anlamadım ki :D Sabahtan beri ince ince yağıyor,çok nadiren derinden gelen gök gürültüsü oluyor arada başka hiç aksiyon yaşamadık bugün.

• canbayrock hocam sanırım duyduğumuz buydu :)

ac9c5f2256ecc3d6.png

Louis Aragon dostum cidden sen çok güzel şimşek, yıldırım yakalıyorsun bir kaç gün önce profiline girdim çok efsane şimşek görüntüleri yakalamışsın o fotoğraflarla yarışmaya katılsan rahat ilk 3 girersin vallaha bravo bizim ev boğaza bakıyor ben çamlıcada oturuyorum köprüye ve gökdelenlere baya yıldırım düşüyor ama fotoğraf olarak senin kadar iyi yakalayamıyorum sen bu işte ustalaşmışsın tebrik ederim:thumbup::hfyeni (25):

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Louis Aragon dostum cidden sen çok güzel şimşek, yıldırım yakalıyorsun bir kaç gün önce profiline girdim çok efsane şimşek görüntüleri yakalamışsın o fotoğraflarla yarışmaya katılsan rahat ilk 3 girersin vallaha bravo bizim ev boğaza bakıyor ben çamlıcada oturuyorum köprüye ve gökdelenlere baya yıldırım düşüyor ama fotoğraf olarak senin kadar iyi yakalayamıyorum sen bu işte ustalaşmışsın tebrik ederim:thumbup::hfyeni (25):

Teşekkürler hocam, ancak son attığım yıldırım fotoğrafı bana ait değil. Zaten ben Gaziosmanpaşa'da oturmuyorum ^^ Ama profilimdekileri ben yakaladım üst geçitteyken :)

• Teşekkürler hocam, ancak son attığım yıldırım fotoğrafı bana ait değil. Zaten ben Gaziosmanpaşa'da oturmuyorum ^^ Ama profilimdekileri ben yakaladım üst geçitteyken :)

Zaten ben profilindeki fotoğraflara hasta oldum çok güzel yakalamışsın :thumbup:neyse hayırlı akşamlar dostum allaha emanet ol👋

• İstanbul genelinde ilginç sıcaklık dağılımı oluşmuş durumda. Çatalca radar sahası 12 derece iken Kartal 27 derece. Genelde kuzey ve güney semtler arasında 10 derece varan sıcaklık farkı var.

• 18-19'unda ki serinlemeden sonra gelecek hafta ki sıcak hava törpü yemiş görünüyor.28-32 aralığı kaybolmuş modellerden. Ardından İskandinav Yarım adasından Mayıs ayının son haftasını kapsayacak şekilde mevsimine göre oldukça serin sayılacak bir atak görünüyor.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• 18-19'unda ki serinlemeden sonra gelecek hafta ki sıcak hava törpü yemiş görünüyor.28-32 aralığı kaybolmuş modellerden. Ardından İskandinav Yarım adasından Mayıs ayının son haftasını kapsayacak şekilde mevsimine göre oldukça serin sayılacak bir atak görünüyor.

Bütün kış gıkını çıkarmayan İskandinav, Mayıs ayında anca uyandı :P^^

• Avrupa bogaz kismina sari turuncu kutle yaklasiyo. Gok gorultusu sesleri geliyo yavastan. Kutle geldikce gucleniyo.

Ben çamlıcadayım dediğin gibi gök gürültüsü var ama yağış yok şuan