İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• Besiktas hocam mesajinizi sildim çünkü haberin kaynağında uzmanlığı meteoroloji olmayan, boş iddialarda bulunan, sadece gündem olmak için haber yaptıran bir zat'ın fikirleri ana tema olarak alınmış, biz küresel meteoroloji uzmanlığı diye meteoroloji lugatinda bile olup olmadığı meçhul ünvanların ve kişilerin hayal dünyasından yazdıklarını burada bilgi olarak paylasmayacak kadar bilgiye önem veriyoruz..

• İstanbul bu gece çok nemli hava bunaltıyor.Geceleyin nem miktarının artmasının sebebi nedir?

hocam nacizhane şöyle bir yorumum var, gece sıcaklıklari düşük değerlerde değil dolayisiyla yağan yağmur buharlasıyor buda gece nem miktarıni arttırdi bu geceye özel, buarada sayısal olarak bakmadim, bazen bize nemli geliyor ama değer olarak yüksek çikmiyor, ve gece genel olarak nem niye artar derseniz özellikle uzmanlikla yorum yapan yazar ve uyeler var onlar cevaplayabilirler

• hava sıcaklığı ilçelere göre 21/24 derece arasında değişiyor şu saatlerde

Ancak Rüzgar hızı ilk defa bu kadar düştü uzun zamandan sonra hatta Sıfıra düşen istasyonlar bile var

Nem de 80/100 arası seyrettiği için sıcaklık yüksekliği makul hissediliyor

Tam bir yaz gecesi havası var , iyi uyunur

Sibirya Ayısı uyanıp gelse o bile mışıl mışıl uyur 😀

• hava sıcaklığı ilçelere göre 21/24 derece arasında değişiyor şu saatlerde

Ancak Rüzgar hızı ilk defa bu kadar düştü uzun zamandan sonra hatta Sıfıra düşen istasyonlar bile var

Nem de 80/100 arası seyrettiği için sıcaklık yüksekliği makul hissediliyor

Tam bir yaz gecesi havası var , iyi uyunur

Sibirya Ayısı uyanıp gelse o bile mışıl mışıl uyur 😀

Tespit doğrudur, yerli ayıyım rahat uyudum. :S

->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.

• Takuma_Sato Aynı durum birkaç gün önce İstanbul radarında da olmuştu. Melik Ahmet Taştan bu konu ile ilgili açıklama yapmıştı.

• Evet arkadaşlar. Artık ılıkçıları yavaştan sahneden alalım. Benim gibi soğukçu tayfa artık çıkmaya başlayacaktır :) şaka bir yana Kavurucu sıcaklara veda edip 4 5 aylık aranın ardından tekrar kar takiplerine başlamamıza 2,5 3 ay kadar bir süre kaldı. Bu seneki yağışlar için sabırsızlanıyorum Aralıkta görüşmek üzere :)