İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• Bu gecede , Istanbulun'da kar almasıyla neredeyse kar almayan yer kalmamış ama son 2 senedir havada dahi olsa kar gormeyen Orta ve Doğu karadenizli kardeslerimiz için yakıyoruz

• İstanbullu kardeşlerim keyifler iyidir umarım. Adınıza çok sevindim iki yıldır hep beraber eziyet çektik. Sistemler hep üzerimizden aktı gitti. Ama şeytanın bacağını inşaallah istanbulla beraber kırdık. Şimdi darısı inşaallah Karadeniz ve bütün ülkenin başına. Karadenize dua edin de bu seneyi heoip beraber güzel kapatalım arkadaşlar hasretlik dayanılmaz oldu :)

• Yılın son sistemiydi ancak o hasret kaldığımız karla böylesine muhteşen bir şekilde ayrılıp yaz moduna geçmekte gerçekten keyiflendirdi.Keyfini çıkara çıkara veda ettik,bu sistemin en parlak yıldızlarından biri çekmeköydü bence,fotoğrafı görünce eminim sizde hak vereceksiniz :) Birde erimiş hali bu biraz,malûm şuan artıya döndü burada da hava,yağışta kesildi.

• İnsanın Başakşehir Beylikdüzü Arnavutköy taraflarına taşınası geliyor şu resimleri gördükçe

Çölde yaşam gerçekten de zor

Hocam size şöyle özet geçim.

Cumartesi sabah 8 de iş e gitmek için evden çıktım o saatten bu saate kadar tipi araliksiz ve kesintisiz devam ediyor bazen azalır gibi oluyor bir odadan diğer odaya geçiyorsun yağış tekrar hızlanmış oluyor.

Site de oturduğum icin northen lights

Kullanici olan arkadaşla aynı sitede oturuyoruz bu arada :)

Şuan sabah arabayı nasıl çıkaracağımı düşünüyorum kapali otopark var otopark yokuş yukari giriş ve çıkış temizlenmez ise buradan kimse çıkamaz.

Mgm saat 21 de yağmur ikonu koymuş ama şuan saat 00:13 dışarısı buz gibi ve halen tipi yağiyor. Sabah ve öğlen basılan bütün örtünün üstü tekrar kar ile dolmuş durumda sabah 8 e kadar sürer ise 48 saattir tipi yağmış olacak.

Hayirli geceler dilerim herkese :)