• Öyle. İnşallah veriler kötü olunca gelir. Şöyle 18 Şubat 2015 vari bir sistem harika olur. Şehrin genelini etkilerse tabi ki daha mükemmel olur. Ancak unutmayın herşeyin başı sağlık. Ben son 3 gündür model takibine dahi katılamıyorum çünkü ateşler içindeyim. Fena grip oldum. Başka sebebi yok. En çok Semih Hocama üzülüyorum zira kış sonunda büyük bir saldırıya uğrayabilir o yüzden sahip çıkın. Altın yere düşmekle değerinden bir şey kaybetmez. Bu forumun başarısında gözü olanlara fırsat vermeyin.

• Geçmiş olsun hocam. Düzelir modeller biz izlemeye devam edelim. Bu sıcağın üzerine soğuk garanti abi şubatın 1'inde bahar gelecek kadar da ısınmadı küremiz.

• Öyle. İnşallah veriler kötü olunca gelir. Şöyle 18 Şubat 2015 vari bir sistem harika olur. Şehrin genelini etkilerse tabi ki daha mükemmel olur. Ancak unutmayın herşeyin başı sağlık. Ben son 3 gündür model takibine dahi katılamıyorum çünkü ateşler içindeyim. Fena grip oldum. Başka sebebi yok. En çok Semih Hocama üzülüyorum zira kış sonunda büyük bir saldırıya uğrayabilir o yüzden sahip çıkın. Altın yere düşmekle değerinden bir şey kaybetmez. Bu forumun başarısında gözü olanlara fırsat vermeyin.

Topu birden gelsin:) Havaforum'un karsisinda kimse duramaz. Biz burada gunluk degil omurluguz. 2020 de bizim 2021 de 2022 de.

Sisteme gelince beklentim hala ayni. Kismetse 17 si civari basliyoruz.

• İnşallah Hocam, sevindim. Benim de beklentim 16'si aşağı salınsa; 18'i sınırlarımızdan girer, sadece benim hayallerim çok başka idi. Blokajlı bir sistem istiyordum. İnşallah olur. Vade uzun.

Split olayi bozdu. Aslinda split istiyordum. Bu sefer bizi vuracagini yuzde 20 lik sansin bu sefer yanimizda olacagini dusundum. kismet degilmis. abd kapti soguklari.

• benim hala beklentim var. İndeksler modellere göre hareket ediyor değişebilir.Zira abd deki soğuklar bitecek gibi.Polar vorteks bölünmesinde büyük parça avrasya civarında gözüküyor şubat 2.yarı mart sert geçebilir(ilk yarısı)

• Split olayi bozdu. Aslinda split istiyordum. Bu sefer bizi vuracagini yuzde 20 lik sansin bu sefer yanimizda olacagini dusundum. kismet degilmis. abd kapti soguklari.

Ben de split ile sistem alacağımız bir kış hayal ediyordum. Bu sene ümidim yüksekti. Görüyoruz ki bize displacement daha çok yarıyor. Efsane gelirse en çok sizin için sevineceğim.

• 2015 Şubat ve 2017 6-10 Ocak sistemleri Ao'nun pozitiften nötre inmesi ile geldi. Sıkıntı görünmüyor, soğuk salınım olacak ama gücünü bilemiyoruz şuan tabi. Kallavi bir sistem bizi paklar bu saatten sonra.