• Merhaba Arkadaşlar,

Bu kış en ciddi sistem beklentimin olduğu aralık 18 - 23 Şubat tarihleridir. Daha önce verilere dayanarak çok tahminler yaptık ama o veriler vade yaklaştıkça hep takla atarak değişti. Bu sefer stratosferik veriler yanında hislerimle bir tarih aralığı verdim. Umarım hislerim beni yanıltmaz. Gelmezse de üzülmeyin! Kul tahmin yapar Hâk teâlâ takdir eder. Anı yaşayarak bu güzel havalarda dışarıya çıkın. Sahilde dolaşın. Kar yağınca da hepberaber buluşuruz. Kış bittiğinde eğrisi doğrusu ile bu kışı masaya yatırır, diğer kışa daha tecrübeli bir şekilde başlarız. Bize hakkınızı helâl edin.

• v6P994.jpg

Merhaba Arkadaşlar,

Bu kış en ciddi sistem beklentimin olduğu aralık 18 - 23 Şubat tarihleridir. Daha önce verilere dayanarak çok tahminler yaptık ama o veriler vade yaklaştıkça hep takla atarak değişti. Bu sefer stratosferik veriler yanında hislerimle bir tarih aralığı verdim. Umarım hislerim beni yanıltmaz. Gelmezse de üzülmeyin! Kul tahmin yapar Hâk teâlâ takdir eder. Anı yaşayarak bu güzel havalarda dışarıya çıkın. Sahilde dolaşın. Kar yağınca da hepberaber buluşuruz. Kış bittiğinde eğrisi doğrusu ile bu kışı masaya yatırır, diğer kışa daha tecrübeli bir şekilde başlarız. Bize hakkınızı helâl edin.

Sonuna kadar helal olsun hocam.

• Hayırlı olsun. Sonuçta burda tahmin yapan kişilerde, diğer üyelerde kötü bir şey yapmıyor. Özellikle akademik çevrede bulunan tecrübeli kişiler burda çalışma yapanları deteklemeli diye düşünüyorum. Tabiki eksik noktalar olacak ama gelen desteklerle güzel durumlar oluşur. olumsuz eleştiri en kolay yoldur ama omuz vermek zordur. iyi düşünelim iyi olsun her şey. Emeğinize sağlık.

• v6P994.jpg

Merhaba Arkadaşlar,

Olsun Kerem kardeşim. Hatta senin canın sağ olsun. Keyif aldık,güldük eğlendik, önemli olan da bu değil mi zaten.

• Ne hakkı kerem kardeşim... bin kere helal olsun.... Allah sağlık ve afiyet versin... Bu cenabı hakkın takdiri...takdire karşı yapılan her iş ve alınan her tedbir nafiledir... takibe devam

• Veri ortada yorum ortada hayalperestlik dayanaksız konuşmak yok . Aksine öğretici şekilde anlatım mevcut . Mükemmellik Allah'a mahsustur hocam . Her zaman gözümde örnek alınacak sevdiğim bir üstad olarak kalacaksınız başarılarınızın ve bilgilerinizin devamını dilerim :hfyeni (25):  HavaForum Sevdalısı

• Sayın Kerem hocam bilgin tecrüben sayesinde forum da güzel günler geçirdik,öğrendik,meraklandık,eğlendik değerli vakitlerini ayırıp mesai harcadın,SEN HAKKINI HELAL ET