İzmir, Aydın, Muğla, Manisa Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Klavyene sağlık kardeşim her şey kar değil:)

• Manisada bu sene 2 defa havada kar oldu Mgm 3 demiş ilginç . Onur35 teşekkürler dostum paylaştığın için . Manisanın güneşlenme süresinin düşük olmasının bir nedenide Spil Dağı .

• dayanakların nelerdir dostum

🌩

• Haktan hocam şubat ayı ile ilgili tahmin yapacak mısınız tahmin olmasa da ongorunuz nedir benim acimdan sağlam bir sistem şubat ortasında bekliyorum ve martin ilk haftası veya şubatın sonunda ikinci sistem?

Şubat ayının böyle geçmeyeceğini söyleyebilirim.Daha önceleride üzerinde durduğum gibi 5,6 Şubat kırılma

9,10 Şubat fitilin ateşlendiği tarihler olacaktır.Pazartesi günü genel bir değerlendirme yapacağım.

• Ucyol da mahalleye yildirim dusmus ayin 27sine kadar internet yok.Eve geldim tatsiz surpriz oldu.Bugunse mont kazak giydim pisman oldum arabaya gidene kadar terledim.Bahardan kalma bir hava var🙄🙄

• Hakikaten ya dün Üçyol da iki tane bomba gibi patladı yıldırım ama ikincisi çok yakındı sesi kulakları sağır etti neredesin sen hangi mahalle?

• Ucyol da mahalleye yildirim dusmus ayin 27sine kadar internet yok.Eve geldim tatsiz surpriz oldu.Bugunse mont kazak giydim pisman oldum arabaya gidene kadar terledim.Bahardan kalma bir hava var🙄🙄

Bizimde gitti internet turksati aradık geldiler yaptılar Üçyol metronun ordayim

• Oh la la dahada ısınacak hava :hfyeni (29)::hfyeni (29)::hfyeni (29)::hfyeni (29)::hfyeni (29):

Kışı başkaları yaşar Yazıda biz yaşarız rk223_kgigf-12351rk223_kgigf-12351rk223_kgigf-12351