İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• ulan bazen şu youtube ki sosyal deneyleri izliyorum oyle bi duygulaniyorum ki cok hosuma gidiyor hala insanligin yaşamasi fakat sizinki gibiler cıkiyor nadirde olsa boyle egolu sinir oluyorum su güzel geceyi mafettiniz.

• Bazen insanlar para yerine insan kazanmali,toplum içinde karakteri sevilen biri olmalı ve maalesef insanlara montdan yoksun diyorsunuz siz ise karakter yoksunusunuz.Hocam ne iyi konuşmuş

• Anadolu Yakası ´ında 1 saate kadar yoğun kar başlar. Şimdi 15-20 dakikalık yağışsız bir süreç var. Ondan sonra orta şiddete devam edecektir. 1 saate de yoğunlaşır.

• Sakin arkadaşlar, bu forumun ilk defa bu kadar agresif olduğunu görüyorum. Lütfen sakin olun ne güzel kar yağıyor hala daha çatışıyorsunuz. Bırakın, kar'ın keyfini çıkartın ya

• Tatmin olanlara ne mutlu.. Allah daha fazlasını versin. Ben konumum olarak bir şey görmedim, olsun buna da şükür. Soğuğun ve karın anlamı zevk değil çile olanların da Allah yardımcısı olsun

• Ahmetern09 kardeşim bende şirinevler de oturuyorum burda da doğru düzgün kar yok. Eğer araban varsa güneşli tarafına git, hevesini al. Ben gittim yattım yuvarlandım şimdi relaksım. Camdan dışarı dahi bakmıyorum. :)

Alıntı

Evet Güneşli ' de güzel kar var. Avrupa yakası sıralama yapacak olursak 1-Çatalca 2-Beylikdüzü 3-Esenyurt - 4 -Arnavutköy 5-Başakşehir 6-Güneşli ....bu film böyle gider. Rakım konuşuyor açıkçası ;)

• annesinin montunu yıkadığı arkadaşın mesajını okuduğumda bağrıma basasım geldi benim, çoğumuz aynıyız zaten burası türkiye. umut sarıkaya karikatürü sıcaklığında kar sevincini bize yansıtmıştı. lakin ne çeşit bir varlık türü bununla dalga geçebilir, kar sevdalısı duygusal insanların oluğu yerde kendini gösterebilir bilmiyorum. muhtemelen faraziyeden zengin olduğunu ima etmeye çalışıyor, öyle olsa burada işin ne, git kurshavel'e, olmadı uludağa'a, kartepe'ye.