İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• Madem kar bize gelmiyor biz kara gideriz. Kim demiş Anadoluda kar yok diye. Çekmeköy (namı diğer buffalo) Yer yer 10 cm kar var. Efsane fotolar gelecek. Ben eğlendim, tadını çıkardım. Eve geçeyim fotolar gelecek

• Gökyüzü bugün bir degisik. cirrocumulus bulutları var ara ara kalınlığı artan noktalar var oralarda mammatus bulutlarına andırıyor. Firtina ve soğuk havanin habercisi olsa gerek. Her zaman cirrocumulus olmaz. Mammatus da nadir olur ancak bakınca bana mammatusada andırıyor.

Dün sadece bulutlara bakarak tahmin yapmıştım. Modeller yanılabilir ancak atmosfer yanılmaz.

• 48 saati çözemeyen modellerin verisiyle hadi gelde 240 hatta 384 saat için fikir yürüt , tahmin işinde 1960’lara döndük

Onun için güvenmiyorum

İtirazı olan istediği kadar yazsın

Neymiş kabullenmekmiş

Bu modellerle Cumartesi’ye emin olmadığım gibi pazar pazartesi 30 cm de kar olur , her şey olur

daha bir kaç gün önce modeller paylaşılırken ve moraller berbatken ne demişiz hiç çekinmeden , özellikle bir kaç arkadaş adeta bizlerle dalga geçercesine hayal görmekle suçlamışlardı ,sistem Yok kabullenin demişlerdi , şimdi hiç birşey olmamış gibi sistemin tadını çıkarıyorlar

Ama sistemden beklentisi olmayıp hiç üste çıkmayan arkadaşlar da var , onları da bu olgun davranışları için kutlarım

• Yarın akşama kadsr böyleyse avcılardan sonrası 50 cm devirir. Benimde taaa aralıktaki sistem için dediğim “silivri öatalca metrelik köyler” önermesi de geç de olsa doğruluk değerini değiştirir :)

• Çatalca Radar sabah 6 dan beri Sıfır derecenin altında ve hep yeşil kütle var

Orada çalışanların umurundaysa bize ölçü bilgisi versinler

En az 30 cm olduğuna adım gibi eminim

Evet 30 banka sabaha kadar etkisini sürdürecehi bilgisi geldi aynı zamanda tipi etkili oluyor