İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

 • Arkadaşlar,

  son güne kadar modeller bile farklı çıktılar sunmuşken şu cm hesabı yapan arkadaşlarımız bu öngörülerini destekleyecek verileri bizlere sunsada biz de rahatlayıp onların sevinçlerine ortak olsak.

 • Sabah modellerine bakmadım bile ama yorumlara göre anlaşılan gfs yine R yapmış bırakın arkadaşlar şu modeli bu sene en kötü modeldir. Bu sistemden sonrada bakmayın artık ona boykot ederiz olur biter ecm ukmo varken gfsde neymiş. Artık anı yaşayalım sisteme 24saatten az bi süre var.

 • Tükenmek bilmeyen bir enerji ile bu konuyu şişirenlere şaşırıyorum. Abd betonun merkezi bu sene ne yaşadılar acaba takip ettiniz mi?

  Abd, K. Amerika kıtasında bir ülkedir. yüzölçümü Türkiye'nin 14 katı, nüfusu ise 3.5 katıdır. Söz konusu kutup soğukları daha çok Türkiye'nin 10larca katını içine alacak boreal orman kuşağını içeren Kanada'da ve kuzey A.B.D etkili olmuştur...

 • Model takibini birakin bu sistem icin arkadaslar bu saatten sonra ne modeli:) yarin ne yasayacaksak yasayacagiz,hakkimizda hayirlisi

  Hele şükür be abi,en sonunda yetkili biri söylenmesi gerekeni yazdı teşekkürler,siteye bir giriyorum sistem gitmiş bir giriyorum sistem gelmiş manyak olduk,dil altı kullanmaya doğru gidiyoruz bu işin yaşı başıda yok yağsın istiyorum işte fazlasındada gözüm yok 5 cm. ye okeyim ben,hayırlı cumalar herkese.

 • Bünyamin Sürmeli;

  Bir Haftadır modeller Kar gösteriyordu Bugün ise zayıflamış gösteriyor. En güncel veri en güvenilir veridir ancak bazen modeller yanlış yakalamış olabiiyor,yani son gelen sistemin zayıfladığı verisi hata olabilir.