İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Herkese hayırlı aksamlar. Sizleri hep takip ederim , pek bilgim olmadigindan bilgi kirliliği olmasin diye yazmam genelde. Bu işten anlayan birisi rica etsem sultanbeyli hakkında yorum yapabilirmi ?

• Siz biraz ılıkçı geldiniz bana. Sistem biraz bozunca hemen yazıyosunuz buraya ama iyi olunca pek görünmüyorsunuz?

Sen buraya sistemden sisteme girerken ben hergun burda işimden fedakarlık edip model kovalayıp arkadaşlara bilgi verdim her bir umudu paylaştım ücretli veriler bile alıp paylaştım biraz daha tutarlı konuşmanızda fayda var. Sistem bozmadan öncede paylaşıyorduk ve olumlu mesajlar yapıyorduk şimdi bana eski mesajları arattırıp buldurtma. Ben sistemle ilgili birşey daha yazmıyorum öğleden beri zaten neyin peşindesin çözemedim. Beklediğin kar tahminide çok abartı kaçmış onu biraz düşür sen bence hade iyi akşamlar sana.

• modeller son anlarda bu kadar döndüğüne göre ull nin konumu sanki istediğimiz yere doğru geliyor. Yarın sabah sınırlı alan modelleri soğuğu dahada artırabilir ve soğuk daha erken giriş yapabilir

• Sen buraya sistemden sisteme girerken ben hergun burda işimden fedakarlık edip model kovalayıp arkadaşlara bilgi verdim her bir umudu paylaştım ücretli veriler bile alıp paylaştım biraz daha tutarlı konuşmanızda fayda var. Sistem bozmadan öncede paylaşıyorduk ve olumlu mesajlar yapıyorduk şimdi bana eski mesajları arattırıp buldurtma. Ben sistemle ilgili birşey daha yazmıyorum öğleden beri zaten neyin peşindesin çözemedim. Beklediğin kar tahminide çok abartı kaçmış onu biraz düşür sen bence hade iyi akşamlar sana.

amacım burda tartışmak değil herşey gayet güzel gidiyo. zaten altınada kişisel tahmindir yazdım ama alay eder gibi + bonusu da var mı demek size yakışmıyor senelerdir forumdasınız insanlar sizin gibi üyelerin yazdıklarını daha çok ciddiye alırlar.

• amacım burda tartışmak değil herşey gayet güzel gidiyo. zaten altınada kişisel tahmindir yazdım ama alay eder gibi + bonusu da var mı demek size yakışmıyor senelerdir forumdasınız insanlar sizin gibi üyelerin yazdıklarını daha çok ciddiye alırlar.

Alay eden yokki bu sistemin piskolojisini üstümden atmak için böyle espirili yorumlar yapıyoruz arada alttarafı hemen alınıyorsunuz. Verdiğini yarıya düşür mesajı verdik alttarafi:) sen ise bizi ılıkcı ilan ettin 2dkkada be dostum neyse. Allah daha çok versin o yazdıklarından ne diyeyim hayırlısı.

• Sen buraya sistemden sisteme girerken ben hergun burda işimden fedakarlık edip model kovalayıp arkadaşlara bilgi verdim her bir umudu paylaştım ücretli veriler bile alıp paylaştım biraz daha tutarlı konuşmanızda fayda var. Sistem bozmadan öncede paylaşıyorduk ve olumlu mesajlar yapıyorduk şimdi bana eski mesajları arattırıp buldurtma. Ben sistemle ilgili birşey daha yazmıyorum öğleden beri zaten neyin peşindesin çözemedim. Beklediğin kar tahminide çok abartı kaçmış onu biraz düşür sen bence hade iyi akşamlar sana.

Amacım benimde tartışma açmak değildir. Aranızdaki konuşmayada katılmak istemem. Olumsuz olan her olayda yorumlarınızı görüyorum ama olumlu gelişmelerde yoksunuz hocam. Size “ılıkçı” diyemem tanıyorum ancak çok negatif davranıyorsunuz. Böylece insanların sinerjiside düşmüş oluyor + bonus olarak ılıkçı tayfanın ekmeğinede yağ sürülmüş oluyor. Sizin şahsi karakteriniz negatiflikten yanadır birşey diyemem ama sizin gibi tecrübeli bir üyenin yaptığı yorum sadece sizi etkilemiyor.

• cm hesabına kim girerse şu an yanılır. Size bi güncelleme kötü geliyor yok ediyorsunuz sistemi. Diyorum ki bekleyin görelim mutabakat sağlanana kadar. Şimdi de iyi verdi aymı şekilde cm hesabına girdiniz, bekleyin görelim. Daha gfs yoluna girmedi. Gfs kısa vadenin kralıdır. Öyle olmasa şu ana kadar kovalamazdım sistemi

• Alay eden yokki bu sistemin piskolojisini üstümden atmak için böyle espirili yorumlar yapıyoruz arada alttarafı hemen alınıyorsunuz. Verdiğini yarıya düşür mesajı verdik alttarafi:) sen ise bizi ılıkcı ilan ettin 2dkkada be dostum neyse. Allah daha çok versin o yazdıklarından ne diyeyim hayırlısı.

benimde bozuldu psikoloji artık allah ne verdiyse yazdım inşallah daha fazlası gelir ^^