İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• Sen buraya sistemden sisteme girerken ben hergun burda işimden fedakarlık edip model kovalayıp arkadaşlara bilgi verdim her bir umudu paylaştım ücretli veriler bile alıp paylaştım biraz daha tutarlı konuşmanızda fayda var. Sistem bozmadan öncede paylaşıyorduk ve olumlu mesajlar yapıyorduk şimdi bana eski mesajları arattırıp buldurtma. Ben sistemle ilgili birşey daha yazmıyorum öğleden beri zaten neyin peşindesin çözemedim. Beklediğin kar tahminide çok abartı kaçmış onu biraz düşür sen bence hade iyi akşamlar sana.

amacım burda tartışmak değil herşey gayet güzel gidiyo. zaten altınada kişisel tahmindir yazdım ama alay eder gibi + bonusu da var mı demek size yakışmıyor senelerdir forumdasınız insanlar sizin gibi üyelerin yazdıklarını daha çok ciddiye alırlar.

• amacım burda tartışmak değil herşey gayet güzel gidiyo. zaten altınada kişisel tahmindir yazdım ama alay eder gibi + bonusu da var mı demek size yakışmıyor senelerdir forumdasınız insanlar sizin gibi üyelerin yazdıklarını daha çok ciddiye alırlar.

Alay eden yokki bu sistemin piskolojisini üstümden atmak için böyle espirili yorumlar yapıyoruz arada alttarafı hemen alınıyorsunuz. Verdiğini yarıya düşür mesajı verdik alttarafi:) sen ise bizi ılıkcı ilan ettin 2dkkada be dostum neyse. Allah daha çok versin o yazdıklarından ne diyeyim hayırlısı.

• Sen buraya sistemden sisteme girerken ben hergun burda işimden fedakarlık edip model kovalayıp arkadaşlara bilgi verdim her bir umudu paylaştım ücretli veriler bile alıp paylaştım biraz daha tutarlı konuşmanızda fayda var. Sistem bozmadan öncede paylaşıyorduk ve olumlu mesajlar yapıyorduk şimdi bana eski mesajları arattırıp buldurtma. Ben sistemle ilgili birşey daha yazmıyorum öğleden beri zaten neyin peşindesin çözemedim. Beklediğin kar tahminide çok abartı kaçmış onu biraz düşür sen bence hade iyi akşamlar sana.

Amacım benimde tartışma açmak değildir. Aranızdaki konuşmayada katılmak istemem. Olumsuz olan her olayda yorumlarınızı görüyorum ama olumlu gelişmelerde yoksunuz hocam. Size “ılıkçı” diyemem tanıyorum ancak çok negatif davranıyorsunuz. Böylece insanların sinerjiside düşmüş oluyor + bonus olarak ılıkçı tayfanın ekmeğinede yağ sürülmüş oluyor. Sizin şahsi karakteriniz negatiflikten yanadır birşey diyemem ama sizin gibi tecrübeli bir üyenin yaptığı yorum sadece sizi etkilemiyor.

• cm hesabına kim girerse şu an yanılır. Size bi güncelleme kötü geliyor yok ediyorsunuz sistemi. Diyorum ki bekleyin görelim mutabakat sağlanana kadar. Şimdi de iyi verdi aymı şekilde cm hesabına girdiniz, bekleyin görelim. Daha gfs yoluna girmedi. Gfs kısa vadenin kralıdır. Öyle olmasa şu ana kadar kovalamazdım sistemi

• Alay eden yokki bu sistemin piskolojisini üstümden atmak için böyle espirili yorumlar yapıyoruz arada alttarafı hemen alınıyorsunuz. Verdiğini yarıya düşür mesajı verdik alttarafi:) sen ise bizi ılıkcı ilan ettin 2dkkada be dostum neyse. Allah daha çok versin o yazdıklarından ne diyeyim hayırlısı.

benimde bozuldu psikoloji artık allah ne verdiyse yazdım inşallah daha fazlası gelir ^^

• Snow depth Pazar sabahı zirve yapıyor. En kıyılarda bile 5cm hayal değil gibi gözüküyor.

Nn8gva.png

Pazartesi sabahı örtünün hatrı sayılır kısmı yağışlar ve soğuğun desteğiyle yerde duruyor.

P126yd.png

Salı sabahı hala yerde örtü var. Eğer bulunduğunuz yerde iskele yoksa büyük ihtimal en az 5cm duruyordur bahçenizde.

al8MO4.png

• Mephistopheles Anlıyorum haklısın ama şöylede birşey var modeller kötü verdiği için tamamiyle kıyılar adına yorumlar yaptım zaten. Ben önceden dediğim gibi model yorumluyordum böyle gelecek demedim hiçbir zaman. Model sayfasında örnek olarak ecmnin 3 gün önceki güzel çıktısına hepberaber sevinmiştik. Hep olumsuz yorumları karıştırmayın ^^ En iyisi siz beni takmayın bu sistemde kardeşim çünkü bana kafayi yedittirdi bu sistem. Kendimi gırgır makaraya vererek bu sistemi bir an önce yaşamak ve bitirmek istiyorum olay bundan ibaret :)