İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• Arkadaşlarım,

orası ne olur burası ne olur diye sormak yerine anı yaşasak daha iyi olmaz mı ?

Bu cm hesapları sistem kesinleştiğinde zaten Meteoroloji Genel Müdürlüğü'müz tarafından yapılacaktır.

• Siz biraz ılıkçı geldiniz bana. Sistem biraz bozunca hemen yazıyosunuz buraya ama iyi olunca pek görünmüyorsunuz?

Sen buraya sistemden sisteme girerken ben hergun burda işimden fedakarlık edip model kovalayıp arkadaşlara bilgi verdim her bir umudu paylaştım ücretli veriler bile alıp paylaştım biraz daha tutarlı konuşmanızda fayda var. Sistem bozmadan öncede paylaşıyorduk ve olumlu mesajlar yapıyorduk şimdi bana eski mesajları arattırıp buldurtma. Ben sistemle ilgili birşey daha yazmıyorum öğleden beri zaten neyin peşindesin çözemedim. Beklediğin kar tahminide çok abartı kaçmış onu biraz düşür sen bence hade iyi akşamlar sana.

• modeller son anlarda bu kadar döndüğüne göre ull nin konumu sanki istediğimiz yere doğru geliyor. Yarın sabah sınırlı alan modelleri soğuğu dahada artırabilir ve soğuk daha erken giriş yapabilir

• Sen buraya sistemden sisteme girerken ben hergun burda işimden fedakarlık edip model kovalayıp arkadaşlara bilgi verdim her bir umudu paylaştım ücretli veriler bile alıp paylaştım biraz daha tutarlı konuşmanızda fayda var. Sistem bozmadan öncede paylaşıyorduk ve olumlu mesajlar yapıyorduk şimdi bana eski mesajları arattırıp buldurtma. Ben sistemle ilgili birşey daha yazmıyorum öğleden beri zaten neyin peşindesin çözemedim. Beklediğin kar tahminide çok abartı kaçmış onu biraz düşür sen bence hade iyi akşamlar sana.

amacım burda tartışmak değil herşey gayet güzel gidiyo. zaten altınada kişisel tahmindir yazdım ama alay eder gibi + bonusu da var mı demek size yakışmıyor senelerdir forumdasınız insanlar sizin gibi üyelerin yazdıklarını daha çok ciddiye alırlar.