İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

 • sanırım ben de umudu kesicem. Şubatın başından beri şubatın sonuna odaklanmıştım ve sanırım (umarım döner) bu sefer de gelmicek. Sağlık olsun , çok yorulduk bu sene. Geçen seneki gibi değil. Kazık büyüktü ve geçti gitti. Bu sene umutlanıp umutlanıp söndük. Artık gelen beni çok mutlu eder gelmeyen de eh kendi bilir..

  Geçen yılki kazığın tadı bambaşkaydı. Baharın ilk ayını o kazığı sindirmekle geçirdim ^^ Avrupalı Twitter hesaplarının yüklediği rekor kar videolarını izlerken biz de düşünüyorduk ne zaman rüzgar yok Karayel olacak da bilmem ne... Küfür gibiydi keşke o salınım hiç doğmasaydı. Zaten bir gece örtü bıraktı gitti. Trakya başka tabi o ayrı mesele.

 • Geçen yılki kazığın tadı bambaşkaydı. Baharın ilk ayını o kazığı sindirmekle geçirdim ^^ Avrupalı Twitter hesaplarının yüklediği rekor kar videolarını izlerken biz de düşünüyorduk ne zaman rüzgar yok Karayel olacak da bilmem ne... Küfür gibiydi keşke o salınım hiç doğmasaydı. Zaten bir gece örtü bıraktı gitti. Trakya başka tabi o ayrı mesele.

  Yiğidi öldür hakkını yeme , kazık gibi kazıktı ben tebrik ettim yine ediyorum :)

 • Bari farklı bir şey yazılıyor olsaydı:) tam ağlama duvarı olmuş. Veri temelli paylaşım yaptığımız bir alan yine çöplüğe döndü. Sistemi yerden yere vurmak çöpe atmak ile daha kötü veya daha iyi bir hale gelmeyecek ki. HavaForum Sevdalısı , @4 Şubat , cografyaciburak gibi arkadaşlarımızın veri temelli paylaşımlarına ulaşamıyoruz anlamsız yorumlar içinde.

 • bu akşam saatlerinde bir çok ilde deprem gerçekleşti bu depremler hava basınç değerlerini değiştirebilir bu nedenle soğuklar doğulu gelebilir büyük deprem yakındır diye elimize bilgiler geliyor inşallah öyle bir durum olmaz ...


  bu akşam saatlerinde bir çok ilde deprem gerçekleşti bu depremler hava basınç değerlerini değiştirebilir bu nedenle soğuklar doğulu gelebilir büyük deprem yakındır diye elimize bilgiler geliyor inşallah öyle bir durum olmaz ...

  Nereden geliyor böyle bir bilgi?

  Ciddiye alacakları düşünmelisiniz, ortalığı paniğe sevk etmeyin!

 • O -12'leri Ispartakule hizasından doğuya soktuk mu bu iş biter arkadaşlar. Sehir merkezine etkili soğuk için bu duvarı aşması lazım. Orayı geçmedi mi geçmiyor ama geçti mi oluk oluk akıyor :)


  Hatta bu olaya Ispartakule Duvarı ismini vermek istiyorum müsadenizle :)

 • bu akşam saatlerinde bir çok ilde deprem gerçekleşti bu depremler hava basınç değerlerini değiştirebilir bu nedenle soğuklar doğulu gelebilir büyük deprem yakındır diye elimize bilgiler geliyor inşallah öyle bir durum olmaz ...

  Böyle bir iddiada bulunan kişinin akıl sağlığından şüphelenmek gerek!