İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

 • Hayır o bişe değil okadar emek verip 7/24 işimizden gücümüzden fedakarlık yapıp takip ediyoz bişeler yapiyoz gene yok. Gfs bundan 5 yıl önce sistemi 120 netleştirirdi değişmezdi şimdi 72de bianda tepetaplak oluyor yazık. Akşamda bakalım ona göre gfsnin notunu vercez.

  Bu bir sevdadır, aşk'tır Hocam. Bu bir özlemdir, heyecandır Hocam. Bu bir ümittir, uğraştır hocam. Bu bir tutkudur, istemektir Hocam.

  Bu çocukluğumuzda yaşadığımız kışlara özlemdir Hocam.

  İşi obsesiflik boyutunada döksek o bizim vazgeçilmez bir tutkumuzdur Hocam.

 • Sistem Allah'ın izniyle pazar öğleden sonraya kadar da olsa İstanbul'u etkiler, sonrası belli olmaz tabii... düşüncem net bu şekilde... güzel kar da biriktirebilir... göreceğiz Allah'ın takdiri sonuçta....

 • Sistem en başından beri Balkan Sistemi idi. Ucundan ne koparırsak kârdır dedik. Cumartesi az biraz koparacağız sonra yağmur dönemi başlayacak. Ne diyelim buna da şüküt

 • Maalesef kisa vadede guvendihim gfs de adim adim batiliyor buda 1-2 gun icinde sistemi ukmonun verdigine eviricek ecmde bunlara zaten uyuyor demektir. Bekledigimiz giderek iyilesen modeller iken hergecen gun bu senenin trendine uyan bir durumla karsilasiyoruz suanda, acikcasi bu saatten sonra muazzam bir donus olmasi gerek ki oda kolay degil artik..

 • Yağmura dönmeyeceğini söylemen hissiyatın mı ?

  10 yıldır takip ettiğim sürede sistemlerin gelişine bakarak tabi ki kendi tahminimde bulunuyorum. Hava tahmininde kesin diye birşey hiçbir zaman yoktur. Pazar öğleden sonra hava biraz ısınmaya çalışırsa lapa lapa kar görürüz. Veda ederse de lapa lapa veda eder.pazartesi salı da kar kararlılığı devam eder mi bunun için yarın geceye kadar beklemek lazım. Takibe devam

 • Model sonu gösteriyor birşeyler ama nafile kırdın gönlümü eyledin viran

  Bu akşam dan sonra model takibini bırakıyorum dün akşam hanımla tartıştım havaforum sevdamizdan

  Yeter artık ben dedi kış başından beri söylüyorum kar mar yağmaz o eskindendi diyip diyip durdu^^

 • Perşembe gecesine kadar 3 güncelleme baz alalım. Son güncellemeden önceki 3 güncellemeyide. Eğer sayılı saatte dramatik değişimler olabiliyor ise ben sistemi 3 güncellemede bitirmem. Bu her ne kadar bet duruma gidiyorsa iyiyede gitmesi mümkündür. Son saatine kadar takip ederim gerisi yaşayıp görmeye kalır. Sistem anında sistemin değiştiğine şahit olduk. Fos denilende yerde örtü gördük. Bu sistemin de süprizlere gebe olduğuna inanıyorum.

 • Ya bu sistem nasil batiladi ya dogu karadeniz gozukuyodu en son bi kac gun once noldu dondu birden.

  Ömer18 kardeşim,

  elimizden bir şey geliyor mu ?

  Hayır gelmiyor.

  Modelleri elimizle istediğimiz hizaya sokabilir miyiz ?

  Bu da imkansız.

  O halde düzeltemeyeceğimiz ve direksiyonu bizim elimizde olmayan bir atmosfer için üzülmek yerine gelene şükretmek daha akıllıca değil mi ?