İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar


 • Güncellemeden güncellemeye,modelden modele tavır alıyorsak biz bu takip işini bırakalım gitsin.Önümüzde daha çok zaman var olacak olan olacağına varır.

  Hücum maç kazandırır,savunma şampiyonluğu

  Micheal Jordan-

 • Güncellemeden güncellemeye,modelden modele tavır alıyorsak biz bu takip işini bırakalım gitsin.Önümüzde daha çok zaman var olacak olan olacağına varır.

  Hiç sabah ki gibi sıcak senaryo çıkar mı diyeni daha duyamadık bu kadar kabullenmişiz 2 yıldır.

  Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

 • Hiç sabah ki gibi sıcak senaryo çıkar mı diyeni daha duyamadık bu kadar kabullenmişiz 2 yıldır.

  Sıcak senaryo çıkması hem iyi hem kötü gibi hocam. Sıcak çıkması ümitleri tazeler(bence sıcak çıkmasa dahi ümitler devam etmeli.) fakat 2 yıldır ana çıktıyı takip eden bir diyagram dolayısıyla EPS var. Sıcak çıktı çıkarsa diyagram genel ortalamasına etkisini çok merak ediyorum.

  There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change... • Olur yada olmaz o kadar da önemli değil bence. Gelirse ağam gelmezse önümüze bakarız. 2. Salınım da gelmezse sonrasına bakarız 15. Mart sonrasına kadar gelmezse. Yavaş yavaş sinema salonunu terk ederiz kış filmi için. Sonra oraj takibi başlar. Bu atmosfer olaylarına merak bir sevda hiç bitmez. Tabi havaforum ile takip ayrı bir heyecan.

 • Vintersaga Her iki koşulda da konumum için bir halta yaramayacağını bildiğimden çok fark etmiyor açıkçası. Kar yağar ama bu yıl yaşadıklarımızdan fazlasını göstermez bize.

  Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

 • Sistem yarın 120ye giriyor. Sabahki diyagramda -8-9 cıvarıydı ortalama şuandada nerdeyse öyle gözüküyor. 500hpa belki sıcak çıktı olabilir orasına lafım yok zaten sonuçta model yorumluyoruz %100 böyle gelecek diyemeyiz yarın akşamki güncellemeleri bide görelim. Ama en garantisi 96ya sokalım sistemi Salıgünü ne görüceksek o olur. Bu sene 500hpası -36-37 olanı sistem nasıl bi anda kuş olduysa 96 saat içinde herşey mümküm o yüzden 96ya kadar beklemek en mantıklısı.

 • Ecmwf 24 saatlik zaman dilimi ile güncelleniyor. Cumartesiyi pazara bağlayan gece ne oluyor, O arada neler oluyor bitiyor mesela. :)


  Önemli olan ana fikir, 23 Şubattan itibaren Mart ortalarına kadar hareketli dönem başlıyor. Yüzümüzü gülümseten günler görmememiz dileğimle..

 • Eps ne diyecek merak ediyorum. O da ecmyi onaylarsa o zaman karalar bağlarız yapmayın ağalar bu sene zaten sıkıntı Marmara ve Karadeniz için biliyoruz ama bir ecm belirliyorsa sistemi o zaman bende size katılacam