İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• bana göre süper seni bilmem . beğenmeyebilirsin saygı duyarım . şunun surasında 20 - 25 günlük sürecimiz var . şahsen 1 mt karda beklemiyorum . 2-3 kar olacak + benim için gündüz 0 'l arda gece -2 lerde şu zamanda istanbul adına süper. sen -10 bekliyorsan onuda bilmem sana kalmış kardeşim .

İyi peki bakalım süper olsun. 1Metre kar kimse beklemiyor zaten açıkcası 15-20cmden fazla benimde gözüm yok ama farzımisal sistem modeldeki gibi bu şekilde gelirse 3-5cm üstünü göremezsin bazı yerlerde hiç göremezsin dekin vurduğu yere bağlı sağlam dek bantıda yok. -9-10 zaten %75 ihtimal garanti gözüküyor tabi 850hpada diyagramlara göre. Konuda -10da değil sende yanlış anlamışsın iyi günler dostum.

• İyi peki bakalım süper olsun. 1Metre kar kimse beklemiyor zaten açıkcası 15-20cmden fazla benimde gözüm yok ama farzımisal model bu şekilde gelirse 3-5cm üstünü göremezsin bazı yerlerde hiç göremezsin dekin vurduğu yere bağlı sağlam dek bantıda yok. -9-10 zaten %75 ihtimal garanti gözüküyor tabi 850hpada diyagramlara göre. Konuda -10da değil sende yanlış anlamışsın iyi günler dostum.

bak keyfine kardeşim . sana da iyi günler

• Olacak bu sefer olacak. Peşe peşe gelen sistemler harika olacak. Karadeniz özellikle ama İstanbul da coşacak. Sahil kentlerinin özlemi bitiyor. Rabbim büyüksün.

• Siberian tiger hocam,musaitseniz bisi sormak istiyorum,kar yagma olasiligi istanbul icin ,100 de verseniz kac ooraninda,olasilik 100/50 yi gectimi sizce,gerci uzun bir sure var saglam tahmin icin farkindayim,yinede adi ustunde tahmin ....tesekkurler

• Ben pek beğenmedim şahsen. Ne zaman 500 soğuğunu iyi görürürm ozaman beğenirim gerekirsede ateş ederim bu şekilde yağacak 3-5 cm kar kimseyi tatmin etmez. Tamam model ab vermiyor eyvallah ama uzun dek bantları lazım bize 1-2 kerelik vur kaçla olmaz bu iş. Sadece 850ye bakıp aldanmayın size tavsiyem. 500 Dek sisteminde çok önemli. Akşam bakalım ne diyecekler özellikle Ecm. Ukmonunda radarına giriyor sistem yavaş yavaş.

Nokta yorum, ben modelden çok 500 takip ediyorum, dek istiyorsan 850 hpa bakmıcaksın, - 12 - 14 de girse 500 kötüyse 3 5 cm kar alırsın, böyle sistemde her zaman gelmez.