İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

 • Ebû Hureyre'den (r.a.) rivayetle:

  Rabbiniz şöyle buyuruyor: "Eğer kullarım Bana itaat etselerdi, ge­celeyin onlara yağmur verir, gündüzü güneşli kılardım. Ve onlara gök gürültüsünün sesini işittirmezdim.

  Hani sistem sistem diyen arkadaşlarımıza bu hadisi tavsiye ederim. Her şeyde bir hayır vardır der geçerim. İyi geceler hava forum. Emin olun gelmiyorsa da yaradan Mevla nın taktiridir. Vardır bir hikmeti

 • Vintersaga hocam, şöyle bir gözüm takıldı da profilinize orgeneral gibisiniz her rütbedeb var mübarek maşaAllah:)
  1.meteorolojik ligde üçüncülük
  2. beğenide çığır açma
  3.emektar kullanıcı ünvanı
  4.bölge sorumlusu ünvanı
  5.ana sayfa editörlük ünvanı

  çelenkli 5 yıldızlı orgeneral :))

 • Ben tabii ki de efsane isterim ancak 6-9 Ocak 2019'daki az ama öz yağışın sisteme benzeyen uzun süreli ve düzenli hali gelse bile razıyım. Çok potansiyelli bir sistemdi gece 3-4 saat yağdı yağmadı kar topu oynadık hem de ismimdeki konumda, o sahil ilçesinde :) Ertesi sabah ise çok daha soğuktu ama yağış üstümüzden gitti, o güzel örtü akşama kadar durmuştu umutlarımı yeşerten bir yağışlar bütünü -sistem diyemeyeceğim :)- olarak şehrimizden gönderdik.

 • Sağol abi. 6. bir rütbe daha var; forumda vakit geçirirken bana hediye oldu onlar. :)


  Darısı sana ve hepimize diyeyim.


  Orgenarel olmasa da oymakbaşı olmuş olabilirim.. :hfyeni (18):  There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change... • ben er olarak kalmayı tercih ediyorum. o kadar yıldızı taşıyamam ağır gelebilir:)

 • Gefs gece güncellemesinde uzun vade ortalaması-5-6’larda blokaj desteği sürüyor ancak 300 sonrası Grönland 1040mb gücüne ulaşarak fragmandan bile bizi mahrum bırakabilir inşallah 18Z ile kısıtlı kalır bu görüntü. Ayrıca İskandinavya kuzeyine kadar olan bölümde-10/-12 aralığında hapis olmuş soğuklar Sibirya ortada yok kuzeyimizde güçlü soğuklardan eser yok bizler bu filmi hangi döngü ve senaryo üzerinde seyredeceğiz çok merak etmeye başladım.

  Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.