İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• Fena linç yemişim. Konu karışmış. Yazılanları okuyunca üzüldüm açıkçası. Öyle bir kötülemişsiniz, öyle konulara girmişsiniz ki kendimden şüphe ettim bir an. Yazdığıma da pişman oldum. Ben divane abiye karşı niye kötü niyet besleyeyim ki. Çok saçma. Sadece gözüme çarptı söylemiştim. Ayrıca forumda çok yazım hatası var. Bir dili kullanıyorsak ona ihanet etmeyelim güzel kullanalım.

• Fena linç yemişim. Konu karışmış. Yazılanları okuyunca üzüldüm açıkçası. Öyle bir kötülemişsiniz, öyle konulara girmişsiniz ki kendimden şüphe ettim bir an. Yazdığıma da pişman oldum. Ben divane abiye karşı niye kötü niyet besleyeyim ki. Çok saçma. Sadece gözüme çarptı söylemiştim. Ayrıca forumda çok yazım hatası var. Bir dili kullanıyorsak ona ihanet etmeyelim güzel kullanalım.

linç falan değil güzel kardeşim yanlış anlama. elbette dilimizi güzel kullanalım fakat basit gördüğümüz bazı şeyler insanların kalbini kırabilir. ayrıca senin kötü biri olmadığını bir art niyet beslemedğinide eminiz. fakat ufacık bir cümle bile bazen kırgınlığa sebep olabilir. ancak senin hakkında da kötü bir cümlemiz olduğunu düşünmüyorum. sadece gerek yok böyle şeylere demek istedik.

• 1 gün girmedim kavga olmuş, böyle şeyler için kavgaya gerek yok, üstelik böyle bir forumda da de ayrı diye ayrıca belirtmeye de gerek yok, isteyen ayrı yazar isteyen bitişik yazar özelden uyarırsın, burası uyarma yeri değil.

• 20 şubat'a kadar diyagramlar istanbul geneli için kuvvetli bir sistem öngörmüyor.

Kuvvetli bir sistem için sibirya uyanmalıdır. İskandinav soğukları bize yetmiyor malesef.

• 20 şubat'a kadar diyagramlar istanbul geneli için kuvvetli bir sistem öngörmüyor.

Kuvvetli bir sistem için sibirya uyanmalıdır. İskandinav soğukları bize yetmiyor malesef.

onun sebebi senaryoların bazıları 20 si civarı bazısı 17 civarı olarak görmesi. eğer senaryoları incelersen yarısından fazlası -9,10 civarı soğuk sokuyor

Papağan gibi 2 gündür aynı şeyleri yazıyorsunuz, böyle devam ederseniz mesajlariniza mudahele edecegim