İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • bende herkesin aksine bir yorum yapmak istiyorum. ana çıktı, çözünürlüğü en iyi olan senaryodur. diğer senaryoları yanına çekebilecek en güçlü senaryodur. örneğin ana çıktı sıcak çıksa ben o zaman korkardım.

• bende herkesin aksine bir yorum yapmak istiyorum. ana çıktı, çözünürlüğü en iyi olan senaryodur. diğer senaryoları yanına çekebilecek en güçlü senaryodur. örneğin ana çıktı sıcak çıksa ben o zaman korkardım.

Aradığım ama bulamadığım bir yorumdu, tebrik ederim...

• atmosfer ocak şubat takmaz. olursa olur.

Merhaba ben Onurcan Aydın 27 yaşındayım fiziksel engelliyim açık lise mezunuyum yılardır hava forumda model takibi yapıyorum.

• Samet hocam burasi kendi ile barisik olmayanların yeri değil. Bazı insanlar baskalarini yerli yersiz eleştirerek mutlu olurlar. Tatmin yöntemleridir bu. Adi üzerinde tahmin bu. Mgm bir keresinde yarın icin 16-17 derece sıcaklık verirken kar yağdı. Gece yarısı tahmini değiştirmek zorunda kaldı. Şimdi biz böyle oldu diye mgm yi silip atalım mı. Adi uzerinde tahmin bu tahmin. Tutmadı diye dünyanın sonu mu geldi. Ben hocalarımızın tahminlerinin tutma ihtimalini seviyorum. Nokta.

• de yi ayrı yazsa ne olur birleşik yazsa ne olur. çok mu önemli . yazdığı anlaşılmasa o zaman kabul ederdim bu uyarıyı ama ne alaka ne musakka gece gece şimdi.

• de yi ayrı yazsa ne olur birleşik yazsa ne olur. çok mu önemli . yazdığı anlaşılmasa o zaman kabul ederdim bu uyarıyı ama ne alaka ne musakka gece gece şimdi.

Arkadaş güzelce uyarmış, uygulamak ona kalmış. Ben de espri yapayım dedim, agresif tavırlarla karşılaştım. İlginç bir gece...

• Hep Lodoslu havalardan oluyor bunlar...:D dan ayrımı yazılacaktı acaba?:/

Havanın değiştiğini haber veren genç uzuvlar değildir, bunu önce yaşlı kemikler sezerler.

• Arkadaş güzelce uyarmış, uygulamak ona kalmış. Ben de espri yapayım dedim, agresif tavırlarla karşılaştım. İlginç bir gece...

yahu arkadaşlar bazı şeylere çok takılıyorsunuz. şöyle ifade edeyim, eğer yazılan mesajda cümle düşüklüğüne sebep olacak bir durum varsa o zaman uyarırsın anlarım ama hepimiz Türkçe konusuyoruz anlaşılmayan ne var ki hemen yakalayıp yaftayı vuruyorlar anlamıyorum. inanın hiç gerek yok.

hocam ben zaten cogu zaman yalnıs yazabılırım..ıkı gozumde amelıyetlı.görmemde buyuk problem yasarım..yanı bu soylemek sacma gelebılır ama durum böyle..ayrıca zaten bu sıtede bır kac ayrı rumuzu olan ınsan var..aynı kısı farklı rumuzlarla bana yazıyor..komik oluyorlar..ayrıca tanmadıgım samımı olmadıgım ınsanlarla espirılesmeyıde sevmem..her ortmda hemde..ozelden yazın derım her zaman bır sorununuz varsa..yok show yapacaklarya illa..neyse hocam.iyi gecelerınız olsun.

Einmal editiert, zuletzt von divane ()

• hocam ben zaten cogu zaman yalnıs yazabılırım..ıkı gozumde amelıyetlı.görmemde buyuk problem yasarım..yanı bu soylemek sacma gelebılır ama durum böyle..ayrıca zaten bu sıtede bır kac ayrı rumuzu olan ınsan var..aynı kısı farklı rumuzlarla bana yazıyor..komik oluyorlar..ayrıca tanmadıgım samımı olmadıgım ınsanlarla espirılesmeyıde sevmem..her ortmda hemde..ozelden yazın derım her zaman bır sorununuz varsa..yok show yapacaklarya illa..neyse hocam.iyi gecelerınız olsun.

öncelikle çok geçmiş olsun RABBİM şafi adıyla şifa versin hocam. hepimiz insanız hatalarımız keşke bu kadar küçük olsa, günahlarımızda bu kadar önemsiz olsa.... dert edilecek şeyler değil hocam. sizede iyi geceler