İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar


 • Samet hocam burasi kendi ile barisik olmayanların yeri değil. Bazı insanlar baskalarini yerli yersiz eleştirerek mutlu olurlar. Tatmin yöntemleridir bu. Adi üzerinde tahmin bu. Mgm bir keresinde yarın icin 16-17 derece sıcaklık verirken kar yağdı. Gece yarısı tahmini değiştirmek zorunda kaldı. Şimdi biz böyle oldu diye mgm yi silip atalım mı. Adi uzerinde tahmin bu tahmin. Tutmadı diye dünyanın sonu mu geldi. Ben hocalarımızın tahminlerinin tutma ihtimalini seviyorum. Nokta.

 • Veriler her ne kadar sağlam görünse de, hata payı elbette vardır. Bunu göz ardı edemeyiz, hepsini harmanlayıp ortalama bir sonuç çıkarmak en mantıklısı...

 • de yi ayrı yazsa ne olur birleşik yazsa ne olur. çok mu önemli . yazdığı anlaşılmasa o zaman kabul ederdim bu uyarıyı ama ne alaka ne musakka gece gece şimdi.

  Arkadaş güzelce uyarmış, uygulamak ona kalmış. Ben de espri yapayım dedim, agresif tavırlarla karşılaştım. İlginç bir gece...

 • Arkadaş güzelce uyarmış, uygulamak ona kalmış. Ben de espri yapayım dedim, agresif tavırlarla karşılaştım. İlginç bir gece...

  yahu arkadaşlar bazı şeylere çok takılıyorsunuz. şöyle ifade edeyim, eğer yazılan mesajda cümle düşüklüğüne sebep olacak bir durum varsa o zaman uyarırsın anlarım ama hepimiz Türkçe konusuyoruz anlaşılmayan ne var ki hemen yakalayıp yaftayı vuruyorlar anlamıyorum. inanın hiç gerek yok.

 • de yi ayrı yazsa ne olur birleşik yazsa ne olur. çok mu önemli . yazdığı anlaşılmasa o zaman kabul ederdim bu uyarıyı ama ne alaka ne musakka gece gece şimdi.

  hocam ben zaten cogu zaman yalnıs yazabılırım..ıkı gozumde amelıyetlı.görmemde buyuk problem yasarım..yanı bu soylemek sacma gelebılır ama durum böyle..ayrıca zaten bu sıtede bır kac ayrı rumuzu olan ınsan var..aynı kısı farklı rumuzlarla bana yazıyor..komik oluyorlar..ayrıca tanmadıgım samımı olmadıgım ınsanlarla espirılesmeyıde sevmem..her ortmda hemde..ozelden yazın derım her zaman bır sorununuz varsa..yok show yapacaklarya illa..neyse hocam.iyi gecelerınız olsun.