İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• Efsane-Semih hocam biz biliyoruz ki, hocalar dan kasıt sensin. çoğul kullanıp seni hedef alıyorlar. Biz seni seviyoruz, bizden daha çok istediğini de biliyoruz. gördüklerini söylediğini biliyoruz. aman hocam aman ha üzülmeyesin..

• Evet efsane hocam doğru efsane sisteme doğru gidiyoruz basınç diyagramlarda anlaşılıyor ingiltere üstüne 10 günlük yüksek basınç yerleşecek ve soğukları oluk oluk indirecen gocam bu döngünün ayın 20 gibi gerçekleşeceğini tahmin ediyorum siz nedersiniz 850/-13-14 istanbulu vurması işten bile değil modellerin 2 -3 gün içerisinde göstereceğini tahmin ediyorum nedersiniz herşey uygun nao-ao tam 20 si gibi tam istediğimiz gibi oluyor o izlanda şişiriyor aldanmayın diyagramlara bakın aldanmayın bütün senaryolar yüksek basınç veriyor gfs ana çıktı yanlış değilmi hocam

• elcin hayırdır tahmin yaparken eleştirel mod mu takılıyorsun buara? Ağzınızdan şu hiç düşmüyor eleştiremezmiyiz? Eleştirirsiniz ama zamanı geldiğinde ve mantıklı bir şekilde.. Size göre eleştirmek boş yere vurmaktan başka birşey değil.

Bu arada banlanmaktan da beter olabilirsin tahminlerini hatırlıyorum da senin senelerdir tutturabildiğin sistem yok 2 tane model çıktısıyla gelip tahmin yapıyorsun sonrada gelip yazarlara mı çatıyorsun? Doğru neyse söylemiyorsun bol keseden boşa sallıyorsun. Kış bitmemiş önümüzde 45 gün varken saçma sapan laflarla gelirsen müdahele edilir tabiki de.

Şimdi nacizhane bize laf yetiştireceğine o çok bildiğin hani her sene başarı üstüne başarı kazandığın tahminlerine dön model takip et.

İnsan iyiliği kadar taşlanır, merhameti kadar dışlanır, kulluğu kadar da sınanır

• Eleştiridemi yapamıyacağız bu forumda hemen banlama silahına sarılıyosunuz doğru neyse onu söylüyorum üstadları eleştirmek yasakmı bu forumda

Direk isim belirtsem bu mesaji yazmaya vaktiniz olmazdi demek ki alindiniz eleştiri anlayışınız farklı sizin algı yapacaksınız anlaşıldı.

• elcin hayırdır tahmin yaparken eleştirel mod mu takılıyorsun buara? Ağzınızdan şu hiç düşmüyor eleştiremezmiyiz? Eleştirirsiniz ama zamanı geldiğinde ve mantıklı bir şekilde.. Size göre eleştirmek boş yere vurmaktan başka birşey değil.

Bu arada banlanmaktan da beter olabilirsin tahminlerini hatırlıyorum da senin senelerdir tutturabildiğin sistem yok 2 tane model çıktısıyla gelip tahmin yapıyorsun sonrada gelip yazarlara mı çatıyorsun? Doğru neyse söylemiyorsun bol keseden boşa sallıyorsun. Kış bitmemiş önümüzde 45 gün varken saçma sapan laflarla gelirsen müdahele edilir tabiki de.

Şimdi nacizhane bize laf yetiştireceğine o çok bildiğin hani her sene başarı üstüne başarı kazandığın tahminlerine dön model takip et.

Ben kışı bitirmedim anlamada problem yoktu umarım hergün efsane beklemeğe karşıyım tahminler tutar tutmaz o ayrı mesele ama herzaman efsane geliyor demek absürüt geliyor bana

• Benim anlamamda problem yokta sende var sanırım bak hala mesela devam ediyorsun, diyorum ki kış daha bitmedi, bitince değerlendirme yaparız. Sen efsane bekleme bekleyene mani olma, efsane geliyor demek sana absürt geliyorsa oku geç bu kadar basit. elcin

İnsan iyiliği kadar taşlanır, merhameti kadar dışlanır, kulluğu kadar da sınanır

• Kardeşlerim,

lütfen kimse kırıcı olmasın. Birbirimizin yanlışlarını ya da yanlış yorumlandığını düşündüğümüz söylemleri kimseyi incitmeden söyleyelim.

Üstün insan öteki insanlara saygı gösterir o zaman dünyanın dört bucağında oturanlar onun kardeşi olur.

• elcin kardeşim , Narsil kardeşim, Samet kardeşim bu karın yağmaması hatta havanında 20 dereceleri yoklaması sinirleri gerdi sanırım . hepinizi zevkle okuyorum . Efsane gelir veya gelmez ama forumdaki tat cok güzel . Gerek yok tartışmaya bence.Cunku gailibi olmayacak bir tartışma bu . Elcin arkadasım haklı , efsane geliyor geliyor deniyor gelmiyor... Baybars ve Samet arkadasımda haklı cunku gelmez gelmez ve bir gelir pir gelir...yani boş yere tartışıyorsunuz .

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. 2020 - 2021 Kışı Başlıyor 91

• wildleo1907
    2. Replies
      91
      Views
      10k
      91
    3. wildleo1907

1. Konu Dışı [Genel Sohbet] 4.3k

• Interstellar
    2. Replies
      4.3k
      Views
      140k
      4.3k
    3. Aykut53

1. Yabancı Ülkelerdeki Meteorolojik Hadiseler 4.8k

• Aytac
    2. Replies
      4.8k
      Views
      399k
      4.8k
    3. Aytac

1. İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar 6.7k

• Scuderia Vintersaga
    2. Replies
      6.7k
      Views
      624k
      6.7k
    3. Aykut53

1. 🚑 Koronavirüs (Covid-19) Bildirim Konusu 27k

• Fease
    2. Replies
      27k
      Views
      2.1M
      27k
    3. huseinskas

1. Futbola Dair Her Şey [2020/21] 6.7k

• Samet
    2. Replies
      6.7k
      Views
      214k
      6.7k
    3. Scuderia Vintersaga

En Çok İfade Gönderilenler

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. HF 2021 Kış Ligi Yarışması 1 (05.12.2020)

• Samet
    2. Replies
      0
      Views
      83
    1. HF 2021 Kış Ligi Yarışması 1 (05.12.2020) Genel Yorumlama 11

• Samet
    2. Replies
      11
      Views
      233
      11