İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • gece gece üzdünüz beni valla.ne kadar güzel bir hatıra bırakmış meğerse 2004 kışı...tek kelimeyle kusursuzdu...

• aynen, yalnız 2004 ün ilk sistemi kadar 2.sistemide efsanedir. Şuanda bu sistemlerden 1 tanesini alsak ohh be ne kıştı derim hocam, ben 2004 te asıl baba sistemin şubattaki olduğunu düşünüyorum, ilk sistem kadar şiddetli rüzgar yoktu ama kar birikimi daha iyiydi

Aynen hocam yagis bakimindan daha iyiydi şubat 2004

• he ya bak doğru hatırladınız perşembe kurtlar vadisi gecesiydi ocak sistemi:) Buda Şubat sistemi;

archivesnh-2004-2-13-0-0.png

archivesnh-2004-2-13-0-1.png

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• efsane şubat dönüyor mu yoksa.. :D

Merhaba ben Onurcan Aydın 27 yaşındayım fiziksel engelliyim açık lise mezunuyum yılardır hava forumda model takibi yapıyorum.

• vay be ne günlerdi. Askerden geleli sadece 1 yil olmus gencecik delikanliydik yaslandigimi hissettim be:)

hocam o 2004 hala hafızamda, gece kar geliyor diye beklemiştim saat 23:00 civarı yağış başladı ve bostancı gibi sahil tarafında oturan birisi olarak yağışı drekt kar almak muhteşemdi, çok değil 1,5 saat sonra hayatımda ilk defa bostancıdaki sokağımız sürekli araç geçen bir sokak olmasına rağmen karşılıklı apartmanlar arası kapanmıştı, dedim ki anneme ver cetveli iniyorum aşağıya ve gece yarısında inip cetvelle cm ölçmüştüm:) hayatımdaki en iyi kar kalınlığı o sistemle geldi, ahh ahh ya ne diyelim o günü bir daha yaşamak o kadar çok isterdim ki..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Chronic53 buarada 2 2004 sisteminde pasifik ve azorun konumu derslik bilmem dikkat çektimi:)

• Dünya gözüyle o tipiyi o kar yağışını görmek nasip olur inşallah. Gerçekten efsanenin ta kendisiydi. Hiçbir eksik yönü yoktu. Birikimi, süresi, fırtınası ile tam bir efsaneydi.

• Musait olan varsa ozellikle gefsteki senaryolari bu gece paylaaabilen olursa guzel olur iclerinden efsane cikabilir;)

• Louis Aragon zaten iclerinden guzel olanlari(varsa) paylasalim hepsi abarti olur