İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • bugun 2004 efsanesının 15.yıl dönümü..15 sene önce şu saatlerde rüya gibi dakikalr yaşıyorduk..ahh ki ne ah

Ve sabah oldugunda kaybolan arabalar, halati kopmus bir köprü ve onlarca devrilmis agac....

Şimdi gözümde canlandi anılar...

• yürüyün gençler 2004 paylaşımı açılmıştır:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Umut ışığı yakıldı.

Her gecen gun efsaneye dogru adim adim gidiyoruz. Korktugunuzu,modellerde birsey goremediginiz icin kisin bittigini dusunenlerinizde var. Onlara hak vermek isterdim ama bu sefer degil.

''O'' geliyor..

Fitili Semih reis ateslemizz bombalamak boynumuzun borcu olsunn... 💣💣💣🔫🔫🔫🔫🔫

• Chronic53 tem otoyolu 14 saatten fazla kapanmıştı kardan, ben o gün kocaelindeydim öğrenciydim, izmitten akşam istanbula otobüsle dönerken gebze bölgesinde araç 2-3 defa kaymıştı, akşam saat 21:30 da yenisahrada indiğimde inanılmaz fırtına ve tipi hakimdi, sokaklarda kimseler yoktu sanki afet haberi almış halk eve sığınmıştı. Yeni sahradan zar zor bir araç bulup üst bostancı köprüsüne gitmiş oradan araç geçmediği için uzun süre sahile kadar yürümek zorunda kalmıştım. Eve vardığımda bildiğin kardan adam gibiydim..Hiç unutmayacağım bir gündü yaklaşık 4 saatim yolda geçmişti..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• baybars hocam..içim gitti 2004 ün modellerine..hem genclıgım geldi aklıma hemde o senesi,şu dakikalrda yasadıgım mutluluğum...kıymetini bilemedim diyemicem çünkü neredeyse 48 saat uyumadan dısarlarda üniversiteki arkadaslarımla sokaklardaydık..donduk geberdik ama tadını çıkardık.içim çok burkuldu çok..belki ileride istanbula 1 metre kar yağsa bile,2004 ü asla unutamıcam..

• baybars hocam..içim gitti 2004 ün modellerine..hem genclıgım geldi aklıma hemde o senesi,şu dakikalrda yasadıgım mutluluğum...kıymetini bilemedim diyemicem çünkü neredeyse 48 saat uyumadan dısarlarda üniversiteki arkadaslarımla sokaklardaydık..donduk geberdik ama tadını çıkardık.içim çok burkuldu çok..belki ileride istanbula 1 metre kar yağsa bile,2004 ü asla unutamıcam..

aynen hocam belki daha iyisini yaşayacağız ilerde ama bendeki yeri ayrı olacak 2004 ün, geceleri 12-1 e kadar sokakta kar topu oynamıştım. Özellikle geceleri buz tutan yerlerde kaymak muhteşem duyguydu.

• Narsil hocam hatirlarsiniz belediye baskani ve vali cikip aciklama yapmisti istanbul yaklasan 2 basincin arasinda kalacak diyerek bir met.muh edasiyla aciklamalar yapmislardi

aynen, yalnız 2004 ün ilk sistemi kadar 2.sistemide efsanedir. Şuanda bu sistemlerden 1 tanesini alsak ohh be ne kıştı derim hocam, ben 2004 te asıl baba sistemin şubattaki olduğunu düşünüyorum, ilk sistem kadar şiddetli rüzgar yoktu ama kar birikimi daha iyiydi

Hocam dışarda tipi hakim günlerden Perşembe kurtlar vadisi izleniyor elektrikler gitti ve herkez ne küfür etmişti hiç unutmam 😂😂