İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• Dün çoşan icon bugün çok kötü. Evet insanın moralini bozmuyor değil ama son 24 saat içinde bile eğer modeller artık bu kadar çok , bu sistem için oynaklık gösteriyorsa yarın ne olacağı hakikaten belli değil. Anlık yaşıyarak göreceğiz artık :)

• Vallahi linç yiyecek olsam bile bu şehirde bir ısınma var, çarpık kentleşmenin sonucu. Koskoca kainat daha ne yapsın -16 fırlattılar üstümüze -16 gelmek istemiyor. Gerçi şöyle düşünelim siz -16 olsanız buraya gelmek ister misiniz?

Tükenmek bilmeyen bir enerji ile bu konuyu şişirenlere şaşırıyorum. Abd betonun merkezi bu sene ne yaşadılar acaba takip ettiniz mi?

• ben sizin kadar karamsar degilim .Modellerin çözemedigi birseyler var. Belkide o çözemedikleri sistem tamda bizim tepemizde patlayacak. 24 saat kala netlestiremedilerse sistemi, ne gfs ye nede ecm ye inanirim. O halde bekleyip görelim derim

• Sistem çoğumuzu yordu ve daha yoracak

Sadece olasılık konuşuyoruz , güçlenme ihtimali bence yüksek olsa da hiçbir şey kesin değil , teyakkuz hali ve temkin iyidir

dün Bunu yazmıştık

değişime her an açık olmalıyız

Herşey yüce takdirde olana göre gelişecek ve hala yarın ne olacak hiç kimse bilemez

• Modellerin ya verileri bozuldu, yada gelecek olan sistem çok ama çok karmaşık. Ancak ne kadar karmaşık olursa olsun son 30 saat kala kar ihtimali %90 dan, %10 lara düşüyorsa bu modellerin hepsini kaldırın çöpe atın. Ben daha önce böyle birşey görmedim. Üzerimizde açıklamasının yapılması gereken ya birşey var, yada bu modellerin hepsinin miadı doldu.

• Hala sistemden medet umanların olması hayret verici. Ve halen ana modellere bakılması da öyle. Çok zor değil arkadaşlar sonucu kabullenmek. Hafta başında görünen bir şeyi yakınımıza gelince farkına varabiliyoruz çünkü kara olan açlığımız bizim duygularımızı kabartıyor. Zaten buna son veremediğimiz müddetçe bu hayal kırıklığklığını yaşamaya devam ederiz.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.