İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 2008 senesınde istanbula şubat ortasına kadar hiç bır sey gelmemıstı hemen hemen,subat ortasındakı muhtesem sıstemi hıc unutamam..2 gün zaman zaman çok yoğun kar ve süper örtü olmuştı kıyılarda bile..

• Hocam aşk olsun gecen yıl 1 mart da kar yagdi :)

ne yağdı hocam ona yağdı denmez, yağdı dan kabulumuz 10 cm ve üstü...

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• 1985 şubati gibi bir şubat ve 87 marti gibi bir mart ancak doyuracaktir bizi bu gidisle hocam:)

Hocam bu gidişle ufak örtüye bile razı olabiliriz. :hfyeni (18)::hfyeni (18): İzlanda ne veri dinliyor ne başka birşey; soğuk Atnlantik, doğulu rüzgarlar hiçbirini takmıyor. Sibirya'da 2012'den beri kayıp bizim için. Şu 10 günü uçarak atlamak istiyorum; önümüzü net görmek adına. Şubat 2. haftada umutlarımız yine tavan..

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Hocam bu gidişle ufak örtüye bile razı olabiliriz. :hfyeni (18)::hfyeni (18): İzlanda ne veri dinliyor ne başka birşey; soğuk Atnlantik, doğulu rüzgarlar hiçbirini takmıyor. Sibirya'da 2012'den beri kayıp bizim için. Şu 10 günü uçarak atlamak istiyorum; önümüzü net görmek adına. Şubat 2. haftada umutlarımız yine tavan..

Gözümüzü acip kapasak ve bir anda 5 şubat olsa dimi hocam:)

Kar aşkina:)

Einmal editiert, zuletzt von Chronic53 ()

• Vintersaga 4 ocaktaki gibi arabanın üzerinde 2 cm olacaksa kapat kışı , oraj kovalayalım ciddiyim, karsızlık fena vurdu bana, alıp başımı gidecem dağlara vallahi:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Kartepe göz kırpmaya başlıyor gibi abi.. :hfyeni (18)::hfyeni (18): Bolu'da sol kulvardan ilerliyor.. :hfyeni (29):

gideceğim kısmetse:):)

• Kasım ayında Kuzuyaylaya çıkmıştım.Gerçekten enfesti ne yalan söyleyeyim o girişinde ki ağaçlarla sarılı KuzuYayla tabiat parkı tabelası bile etkilemişti beni.Çok yukarı çıkmadım çıktığım yerde barakalar ve oturmaya yerler vardı da şansıma kar yoktu:P

• Kartepe ye gelirseniz bir Kartepeli olarak sucuklar benden hocam :) memleketim diye demiyorum oksijeni bol yağışı boldur Kartepenin

hocam bende Kocaeli üniversitesi mezunuyum 2001-2010 yıllarım kocaeliyle haşır neşir geçti,gelirsem konuşuruz:)