Ay Ortası Dikkat !! ☃️☃️

• Sistemin ömrü için hafta sonunu beklemeli fakat ecmwfye gore fazla uzun surmucek gibi.

Istanbulda soguk var ama yagisla fazla cakismiyacak gibi duruyor. Suanlik istanbul yuksek kesimlerde örtü ihtimali olsada daha beklemekte fayda var.

• Bu gece itibari ile İstanbul ben de varım dedi..

An itibari ile Dikkat çekelim ;)

Batı karadeniz ağırlıklı tüm karadeniz,iç anadolunun tamamı,iç ege,Antalyanın yüksekleri,güneydoğu anadolu bu bölgeler tamamen kar alacak il il sormayınız..

Şuan için trakya en şanssız bölge gibi duruyor..

Son durum bu şekilde yalnız sistem 86 saate girse de alçak basınç yön değiştirdi durumlr değişebilir

• Sayin hocam modelller 1 haftadir marmaraya _ 8 vererek kar veriyordu zaten sanirim temkinli yaklasmak istediniz

• Sayin hocam modelller 1 haftadir marmaraya _ 8 vererek kar veriyordu zaten sanirim temkinli yaklasmak istediniz

-8 ile gelseydi ab kuzeye tırmanırken o yağış sınırda kalırdı düşüncem buydu..Şimdi soğuk yeterli olduğu için kırpma fazla etkilemiyor..

• Bu sistem ile ilgili bölge bölge açıklama yapmıştım.İl il değilde bölge olarak dediğim noktalar tatmin edici kar alacak.İstanbul sistemin maximumundan yararlanacak(hafif örtü)..

Trakya sistemin en şanssızı olacak gibi duruyor.

Yeni sert sistemi konumda genel konuda bahsetttim..Hayırlı pazarlar

• Bu sistem ile ilgili bölge bölge açıklama yapmıştım.İl il değilde bölge olarak dediğim noktalar tatmin edici kar alacak.İstanbul sistemin maximumundan yararlanacak(hafif örtü)..

Trakya sistemin en şanssızı olacak gibi duruyor.

Yeni sert sistemi konumda genel konuda bahsetttim..Hayırlı pazarlar

Aciklama nerde hocam