6-9 Ocak Arası Sistemi

  • Bu senede boyle diger seneler gibi nerde o eski kislar. 2005 den sonra kis kalmadi eskisi gibi de yok. Ha geldi gelecek derken bir bakiyorsunuz koca kis 2 tane ciliz sistemle geciriyoruz.

    2005 değil 2014 2015 li yıllarki sistemler bile yeter kar geldiği zmn sıcaklık veya yağış takip etmeden direk sistemler geliyodu örtü bırakıyodu gidiyodu sonra 15 gün sonra yeni sistem nerde o eski kıslar

  • konu ağlama duvarına dönmüş noluyo dostlar anı yaşayın daha ne sistemler alırız yarının garantisi yok atmosfer bu sizlerde biliyorsunuz sinerjiye devam:):thumbup:

  • 1 hafta kalacak en az surekli ve devamli derlerdi hep kar yagacak cok hosumuza giderdi ve oyle olurdu. Sabah ise gidemezdik veya isden erken cikmak zorunda kalirdik.zaten okullar tatil oldugundan trafik de olmazdi. Karin sadeligi ve sesizligi sehrin tum pisligini alirdi.Aksam tum mahalle disari cikar merdivenlerle kayardi.Bir yandan simsek cakar arkasindan tipi baslardi gozlerini acmakta zorlanirdin.Muhtesemdi muhtesem..isde biz boyle kisi ozledik.Semih hocamizin da istedi bu aslinda boyle bir sistemin gelmesi.

  • Konu kapatılmıştır saçmalayan insan sayısı bir elin parmaklarını geçmeye başladı.Adam başka yerde bir haber görüyor geliyor burada soruyor.Hiç aklına gördüğü yerde sormak gelmiyor.Semih hoca gerekli açıklamayı yapacaktır.