İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ya sabır ya sabır durup dururken hiç bir şey yokken ortalığı karıştır sonra ben ne yaptım.Ortada hiç bir şey yokken forumun güvenilirliğini kaybediyor de ben ne yaptım.Kardeşim kimseyi zorla tutmadım tutmam böyle bir düşünceye mi kapıldın ya gözünü seveyim biraz MERT ol takip etme bizi ya.Arkadaş eleştiri ayağına her haltı bize YAMIYORSUN sonra da güvenilirliğiniz kayboluyor.Ya arkadaşım o zaman burada ne işin var.Kime hizmet ediyorsun ya.21 mesaj yazılmış 10 tanesi silinmiş.Sürekli bir negatife yorum 30 cm dedin yağış azaldı olmaz şimdi vb. mesajlar.Ya bu mesajların arka yüzü görünmüyor mu zannediliyor anlamıyorum ya.Bunlar eleştiri değil ALGI peşindesiniz ALGI.

• Bünyamin sürmeli 3 canlı yayınını takip ettim her sistemden önce canlı yayın açıyordu bildiniz üzere

Emin konuşuyordu ve iyi yağışlar alıcağını diyordu örnek 26 Ocak

Tutmadı dediği şeyler Sonra 3-4 Ocak sistemi. Bünyamin sürmeli bu sistemde bence bilerek ihtimal durumlarını düşürdü Çok emin konuşmak istemedi !

• Bu arada rüzgâr ve yönü, kuvveti, isobarlarin sıklığı bence DEK için asgari şartları sağlıyor. DEK olmayacak demek DEK olacak demekten çok daha iddialı bir söylemdir elimizdeki veriler ışığında! Eğer DEK oluşmazsa bu sene başka yorum yapmayacağım konu açmayacağım. Herkese duyuruyorum buradan!

• Arkadaşlar lütfen biraz SİNERJİ!

Moral bozmayalım , her şey iyi giderken mutlaka biri aradan çıkıp ortalığı karıştırıyor.

Pazartesi ve Salı karın keyfini çıkarın.

• Bu arada rüzgâr ve yönü, kuvveti, isobarlarin sıklığı bence DEK için asgari şartları sağlıyor. DEK olmayacak demek DEK olacak demekten çok daha iddialı bir söylemdir elimizdeki veriler ışığında! Eğer DEK oluşmazsa bu sene başka yorum yapmayacağım konu açmayacağım. Herkese duyuruyorum buradan!

Umarım DEK olusur hocam .

sayin hocam yillardan beri tahminlerinizde ki tutarlilik ve basarilarinizi saymak ile bitmez yillardir sizi severek takip etmem anlayisli tahminlerinizden dolayidir ben bir cok seyi yillardir sizden ogrendim simdi dek olur olmaz milletin agzinda bi laftir gidiyor bu tur bilgisiz insanlar ve tahminden anlamayan bir takim kisiler yuzunden sizin guzel tahminlerinizden forum olarak eksik kalmak istemiyoruz ne olursa olsun sizi bu sene ve uzun seneler boyuca saglik icinde burda gormek istiyoruz saglicakla kalin .

• sayin hocam yillardan beri tahminlerinizde ki tutarlilik ve basarilarinizi saymak ile bitmez yillardir sizi severek takip etmem anlayisli tahminlerinizden dolayidir ben bir cok seyi yillardir sizden ogrendim simdi dek olur olmaz milletin agzinda bi laftir gidiyor bu tur bilgisiz insanlar ve tahminden anlamayan bir takim kisiler yuzunden sizin guzel tahminlerinizden forum olarak eksik kalmak istemiyoruz ne olursa olsun sizi bu sene ve uzun seneler boyuca saglik icinde burda gormek istiyoruz saglicakla kalin .

Değerli sözleriniz bizi çok mutlu etti. Bunu sadece kendim için değil burada gönül vermiş tüm arkadaşlarım adına telakki ediyorum. Lakin ben diyeceğimi dedim. Şimdi sıra radar takibinde!

• buradaki hocalarımın hepsine saygım ve sevgim sonsuz ama aklıma takılan şey bu kadar kısa süre kalmışken profesyonel bir meteorolog neden çıkıp oluşacak şartların tersini söyler ki merak etmiyor değilim