İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ecmwf diyagramı bana hiç inandırıcı gelmedi. 13-14 ort -4'e düşmüş. Ben uzun vadeyi takip ediyorum 16-17 gibi daha olumlu görüyorum sistem açısından. Tabii bu şuan için bir ön görü. Öyle tarih parselleme gibi bir durum algılanmasın. O kadar da üstad değilim. :)

• Omer Akcay aynen çokta kötü değil ancak bazı ısrarları var modellerin mesela ecm inatla -10 u içeri sokmamak için diretiyor trakyada takılı kalıyor ve bu yüzden diyagramda da beklenilen aksine bir durum ortaya çıkıyor. Bu sistem ilk yansıdığında dediğin gibi balkanların hemen üstüne -16 lar oturuyor ve ülkeye -12,-10 lar giriyordu her geçen gün kırdı. Umarım biraz toparlarız ve -10 civarı alırız, böylelikle kar tutma şansı ilimiz adına dahada iyi hale gelir..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• ECWMF 13-14 ü için sinyalcik verirken GFS de bir sinyalcik verdi devam eden gece güncellemesinde, ancak azorun önü engelli dolaysıyla yukarıdan birşeyler kopamadı, tabi hakim olan ab alanıda 850 hpa sıcaklıklarını maşallah törpüleyip duruyor o tarihlerde..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Narsil bu gün aklıma sen geldin acaba aydosa çıkdımı diye bu gün hanıma dedim gözdağına çıksın en azından sosyal tesisde mamzaraya karşı bi çay içer diyor pendik sahilde bu gün gemi yanıyor du sabah

• Narsil bu gün aklıma sen geldin acaba aydosa çıkdımı diye bu gün hanıma dedim gözdağına çıksın en azından sosyal tesisde mamzaraya karşı bi çay içer diyor pendik sahilde bu gün gemi yanıyor du sabah

yok hocam maalesef iş güç tavan buara fırsat bulamazdım, artık herkes gibi ayın 7-8 inde kapımın önüne yağmasını bekleyeceğim:)

• İnşallah hocam yağmadıkça strese girdik güzel bir kar yağsa da şu zincirleri bir kırsak

İnşallah hocam buradaki herkesin isteği o, güzel şehrimizde beyaz gelinliği görmek tadını çıkarmak, uzun zaman oldu herkes de bir sabırsızlık var,inşallah en kısa zamanda sabrımızın karşılığını alırız

• sizin SEMİH ile ne zorunuz var birileri size bıraktırmanız için vaat mi veriyor birader ne veriyorlarsa daha fazlasını vereyim bir daha siteye girmeyin iyice zıvanadan çıkmaya başladınız trollükte

• LordVoldemort Bırakacağını bilerek kelimesini defalarca kullanmak niye,ki evet söledi ama eminliğini anlatmak için,Atmosfer bu olmasada bizim her zaman Efsanemizdir o bırakmasına kimse izin vermez.Lütfen biraz daha dikkatli olun algı yaratmayın..

ALGI ALGI ALGI YARATMAK.Sadece onlar akıllı kimse anlamıyor.O da semih hocanın neyi kastettiğini biliyor ama işine gelmiyor.Başkasının güdümünde ADAMIM diye geziyor ortada.

• Samet 2015'den beri burdayım 2016-2017 kış sezonunda gerçekleşen bir ihanet olayı vardı ben daha çok onların devamıyla ilişkilendiriyorum hocam.Gündüz veya gece farketmiyor şu sayfada yorumlardan çok boş trolleri okuyoruz,Allah forum yönetimine sabır versin.Biz sonuna kadar sizinleyiz...