İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Edit: Bir de ne olur şu başka toplumlarla uğraşmayı, onlarla didişmeyi bırakalım. "Edward çatla patla, Pierre beter ol emi" demeyelim. Odaklanacağımız tek yer kendi ülkemiz olsun. Bu da benden açizane bir sinerji tavsiyesi olsun :)

• Eskiden totemin dibine vururduk şimdi sağa sola çatma moda olmuş sinerji beyler sinerji atmosfere pozitif enerji yollama ve dua vaktidir Rabbim hepimizin ne istediğini biliyor az sabır gelecek o sene busene Allahın izni ile

[size=large]KAR`I SEVMEYEN BİZDEN DEĞİLDİR...!![/size]

• Bi ara fenerde Maldonado diye bi topçu vardı , pek iyi oynamaz kendi kendini çalımlamaya kalkardı ama ismi prim yapardı baya, özel zor durumlarda

İstanbul’da oynadığı için sayfayı az da olsa ilgilendiriyor adamcağız 1/kahkahas23s1

• Burası İstanbul sayfası evet biliyorum ama kar hasreti çekenler biraz olsun görünce moralleri yerine gelir diye paylaşıyorum.Benim memleketimden köyden gelen görüntü bu.Ağaçlar bile eğilmiş kardan

Keşke orada olsaydım dedirtti bana da tabi ki.(Konu dışı veya başka bir sıkıntı yaratacaksa silinebilir)

Yer :Çannakkale-Bayramiç Kuşçayır köyü mevkii.

6f38756378ad.jpg

• Yükseklerde örtü olabileceğini söyledim ve maalesef ciddi bir birikim olmadı.

Şehrin her noktasında da ciddi kar yağışı görülmedi, yanıldım ve elimdeki bilgilerle gerçekçi bir tahmin yapmak istedim.

Kusura bakmayın.

• Yükseklerde örtü olabileceğini söyledim ve maalesef ciddi bir birikim olmadı.

Şehrin her noktasında da ciddi kar yağışı görülmedi, yanıldım ve elimdeki bilgilerle gerçekçi bir tahmin yapmak istedim.

Kusura bakmayın.

Estafullah asıl siz kusura bakmayın büyük beklentiyi girmekte biz hata ettik

• Burası İstanbul sayfası evet biliyorum ama kar hasreti çekenler biraz olsun görünce moralleri yerine gelir diye paylaşıyorum.Benim memleketimden köyden gelen görüntü bu.Ağaçlar bile eğilmiş kardan

Keşke orada olsaydım dedirtti bana da tabi ki.(Konu dışı veya başka bir sıkıntı yaratacaksa silinebilir)

Yer :Çannakkale-Bayramiç Kuşçayır köyü mevkii.

6f38756378ad.jpg

2004 istanbul manzarası gibi

• Arkadaşlar biraz sakinleşin, eleştiren de eleştirmeyen de savunan da sakin olsun, sistem içindeyiz bununla ilgili konuşacağınıza, milletin ne dediğine takılıp üstüne cevaplayarak olayların büyümesine katkıda bulunuyorsunuz.

Herşey takip ediliyor merak etmeyin..

Güncel..Lütfen bir daha okuyunuz,..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• arkadaşlar bu işi bilenler henuz sistem gelmeden olumsuz bir sey yazarsa linc ediyorsunuz , hayır olmaz diyip tutunacak bir dal ( baska bir tecrubeli tahminci) bulup ordan yuruyorsunuz .. sistem gelmeyincede hepsini linc ediyorsunuz :D .. .oratlıgı dagıtıp cıkıyorsunuz . hepiniz icin gecerli degil tabi ama cogunuz sistem gelemden biri olumsuz biri yazarsa hemen karsı cıkıyorsunuz. Bünyamİn sürmelinin 1-2 cm cıvık kar tahminini bile begenmediniz ama o bile hayal oldu şimdilik .. onumuzdeki sistemlere bakalım :)