İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• Böyle yazmanın sebebi nedir?Ben çok bilgili değilim,sadece yağacak gibi duruyor,Daha bilgili olanlara sordum.

Neden bu şekilde cevap verdin anlamadım

Daha kaç kere soracaksın ? Forumda tahminci hocalarımızı hiç okumuyor musun ? Tahminler yapıldı, Şuanda sistemin başındayken kimseye sallayıp tutamazsın da 2 sistemde bittikten sonra 9-10 Ocakta gelirsin. Tahmin tutmamışsa saygı çerçevesinde eleştirini yaparsın, tahmin tutmuşsa tebrik edersin. Bu kadar basit.

• Sistem tahmin ettiğimden daha da kötü çıktı. İstanbul un bir çok bölgesinde soğuma yeterli degil. Yağışlar yağmur kky ve sulu kar şeklinde görülüyor. Daha da kötüsü soğuma artık yeterli olsa bile öğlen saatlerinden sonra yağış kesecek. Gerçekten üzücü X/

yağışın 11 den sonra artacağını söyledi wildleo hocamız

• Arkadaşlar ben yeni üyeyim ama TROLL değilim.

Sabah 5 de kalktım yattım 6:30 da kalktım, mevkim kayaşehir adminlerden ricamdır.

Konuyu takip edip gece 5 ile 8 arası kim başakşehir kayaşehir hadımköy bayrampaşa tarafında kar yağıyor kar yağmış tipi var lapa lapa yağıyor.

Bunları kim yazdı ise ya ceza sistemini devreye sokun ya da atın forumdan gitsin böyle birşey yok tahminler tutmaya bilir sonuçta tutacak diye birşey yok benim amacım konuya girip bilgi almak madem bunları yazanlar bizi TROLL lüyor bu TROLL leri acil bir şekilde forumdan uzaklaştırın.

İnsanlar tahminlerinde yanılabilir doktor bile bir kanser hastasına 1 ay ömrün var deyip senelerce yaşayanlara şahidiz.

Burada güvendiğiniz kişilerin yorumlarına bakın kimseninde kafasının tası atmasın bu kadar basit

• Daha kaç kere soracaksın ? Forumda tahminci hocalarımızı hiç okumuyor musun ? Tahminler yapıldı, Şuanda sistemin başındayken kimseye sallayıp tutamazsın da 2 sistemde bittikten sonra 9-10 Ocakta gelirsin. Tahmin tutmamışsa saygı çerçevesinde eleştirini yaparsın, tahmin tutmuşsa tebrik edersin. Bu kadar basit.

Sen neden bahsediyorsun benim o yazdığım mesajdaki eleştiri bir kaç post üstte beylikdüzünde esenyurtta tipi var diyenler içindi.Konuyu çarpıtıyorsun,ben hoca falan eleştirmedim.Soru sordum cevap verme o zaman zoruna gidiyorsa

• Dunyanin en guzel tabiat olayi icin,tartisma yasayan insanlari goruyorum, harikasiniz,bence ozelden yazin boyle seyleri,birde tahminci arkadaslara kizmayin,memnun olmayan kendi ogrenip ,kendi yapsin tahminini,emege saygi lutfenn