İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • sierfb ahh ah.. burda ki insanlar parayla mı yapıyor bu işi seni zorla mı takip ettiriyorlar ? hatalı değillerde varsayalım hatalı olsunlar, çık git takip etme madem ?

tahmin de hata olabilir mesele tahmini yaparken veri sunmak.

O savunduğun kar yağmıcak dedi diye linç yiyen kısım hiç bi veri sunmadan "kestane oldu çöp" diyenler

ya bu kadar mı zeka geriliği var anlayamıyorsunuz farkı ?

• tamam artık uzatmayın, adı üstünde tahminler yapıldı, tuttu tumadı, inanmasaydın birader, sende üstün bilgini konuşturup analizini yapsaydın. TAHMİNi alıp şimdi burada AÇIKLAMA BEKLİYORUM falan komik oluyor. Evet yağmayacak diyenler oldu, e tamam bu da tahmin onun tahmini tuttu, şimdi onu ilahmı ilan edecek millet, zaten başarılı olanı ayrıştırma yeteneğine sahiptir her normal zekalı insan. sizde ayrıştırırsınız olur biter. sitem etmek niye yani. Kudreti sonsuz Allahtan başka kimse geleceği göremez, sadece öğrenilmişlik tecrübe ve bilgiyle TAHMİN eder. TAHMİN edildi. Tuttu tutmadı. göreceğiz hep beraber. Bırakın da ağız tadıyla sistem kovalayıp anı yaşayalım. Allahın izniyle o kar gelecek. Al bu da tahmin.

• Nere bura

Çatalca ama yagiş yuksek bolgelerde kar Çatalca ni her yeride kar yok

Ben ibb yol bakım da çalişiyor um işim gereği Çatalca nin butun koylerıni geziyorum ara ara resim atarım

• veri gösterip de yağmıcak diyenlerden bahsediliyor sizin bahsettiğiniz trollere herkes karşı

• Bu sistemin kaymağını yine beylikdüzü yer, 12 senedir oturduğum yerden memnunum kar konusunda rakımdan dolayı sıkıntım yok çok şükür 😁

Snow Depht / Beylidüzü

Kara Aşık Olmak Delilik Değil bir Sevdadır...

hava-yagmusrs23333323333hava-yagmusrs23333323333hava-yagmusrs23333323333

• Ya arkadaşlar cidden değer bilmezsiniz hepimiz üzgünüz ya 1 haftadan beri Millet ateş ediyor geliyor diyor Tahmin ediyor unutmayın şunu yahu herkes üzgün herkes

• pardon ama siz hasta mısınız? Günlerdir ders niteliğinde olacak bir sistem yasayacagiz diyip durdu hocalar, kaldi ki günün ilk saatleri ile giris yapacak dendi, beklenen soğuma ile yağışın kesişmeme ihtimali çok yüksek dendi, ve bununla beraber beklenen gibi gelirse kısmı üzerinde yazıldı cizildi! Ayrica mgm akom herkes daha beterini bekliyordu yapmayın allah aşkına hava bu bir var bir yok! Hersey bıçak sırtında! Oturun alin elinize kahvenizi mis gibi yagan karın tadını çıkarın, tutat tutmaz kısmet... diyorsan ki yağmıyor bizim burada oda kısmet gel beylikdüzüne kahven benden kasma bu kadar burada tatlış tatlış yağıyor :)) amma gerildiniz vede gerdiniz yaaa yeter sakin abartmayınnnnn :/

• hocam bunlar sıze semıh hocaya burak hocaya bakmazlar bır troll 20cm beklıyorum dıyor onu goruyorlar ondan sonra bır bır bır

Hocam Kerem bey 50cm dedi insanları bunlar şunlar diye ayırmayın rica edeceğim.. yorumları dikkatle okuyorum çok fazla tek tek şu bu dedi işine girmeye gerek yok. Herkes herşeyi söylüyor.. burada asıl sıkıntı modellere olumlu yorum yapan arkadaşlar tutuluyor,olumsuz yorum yapanların çoğu öteleniyor yorumu siliniyor raporlanıyor.. sistem tutarsa tahmin eden insan tebrik alıyorsa, tutmadığında tepki alır.. bundan doğal birşey yok.. bide bu tahminci arkadaşlarımız kendilerini savunabiliyor ekstra alıntılayıp öğretmenin arkasından parmak sallayan öğrenci gibi bunlar şöyle zaten bunlarda eğitilmezler falan hoş gözükmüyor..

Sevgiler

• Buradaki art niyetli kisiler kac hafta onceki tahminleri onumuze koyuyor, biraz takip ederseniz sisteme yaklastikca yorumlar guncelleniyor ve kimse persembeden baslayan kar yagisindan bahsetmedi.

Bahsetmis bile olsa bu tahmindir, tutmayinca buraya kosa kosa gelip iki satirda bir hesap sorulmaz.

Anladik issizsiniz ama farkli hobiler, ugrasilar tavsiye ediyorum