İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• Arkadaşlar soğuk hava henüz giriş yapmadı en erken sabaha doğru kar gelebilir geceye kadar uykusuz kalmanıza gerek yok şuan da kar yağan yerler Trakyada rakımı yüksek yerler henüz Trakya kıyılarında bile kar yok.Lütfen saptırmayalım konuyu

Malkara ile silivri nerdeyse aynı hatta benim konumum malkaradan yüksek ama kar yağmıyor

• Kardeşim tekrar söylüyorum yarın tatil olma imkanı yok olursa bile belediyenin işgüzarlığı olur.Kar sabah veya öğlene doğru başlar.

öğlene doğru mu??? Verisiz şekilde konuşmakta üstünüze yok.

• İstanbul konusunda başka illerin fotosu neden var bi zahmet kendi konunuzda paylaşın !

Doğru söylüyorsun da ben de Zeytinburnu'nda oturuyorum şimdi İstanbula balkanlardan yağış ve kar gelecekse nerelerden haber alacağız tabi ki yakın yerlerinden.Bu yüzden de Malkara,Tekirdağ vs yağış alan yerlerin de ne yağış aldığını bilmemiz gerekmez mi?

• Doğru söylüyorsun da ben de Zeytinburnu'nda oturuyorum şimdi İstanbula balkanlardan yağış ve kar gelecekse nerelerden haber alacağız tabi ki yakın yerlerinden.Bu yüzden de Malkara,Tekirdağ vs yağış alan yerlerin de ne yağış aldığını bilmemiz gerekmez mi?

Ben genelde radara bakıyorum ordan gayet net gözüküyor ..

• Arkadaşlar lütfen sakin olun kar geliyor işte daha ne istiyorsunuz yağınca herşey belli olacak inşallah Allah'ın izniyle tahminciler nereden bilsin tatil olmasını vali değiller lütfen kirmayalim birbirimizi :)

• Herkese İyi Akşamlar, Twitter’dan Kerem hocayı görüp daha sonra siteye geldim birkaç gün önce. Hiç bilgim veya merakım olmamasına rağmen hem merağım arttı hem birşeyler öğrenmeye başladım. Bu yüzden hepinize teşekkür ederim.

Ayrıca Konumdan belli Kağıthane’de AKOM yakınlarındayım. Burada rüzgar arttırdı ve yağmur başladı.

Bende akomun ordayım

• Arkadaşlar umarım yönetici arkadaşlar tekrardan konuyu kısa bir süreliğine kapatıp temizlik yaparlar bilgi kirliliği değil konuda direk kirlilik var kendi adıma en mantıklısı 1-2 saat ara vermek ardından gerçekten kar takip etmek isteyenlerle gidişatı takip etmekte fayda var :)