İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• Vintersaga Hocam son iki gündür ortalık o kadar karıştı ki kar mı geliyor ne zaman geliyor kimle geliyor bişey anlayamadım. Konuya her girdiğimde curcunaya girmiş gibi hissediyorum :D

Değerlendirmenizi ve yorumlarınızı ne zaman okuyabiliriz. Merakla bekliyorum.

• Dün bundan bahsediyordum aslında emcwfde sıcaklığını gfs gibi çekniş mgmde zaten dün dediğim gibi yapmış 1 gün kar diğer günler kky ama inşallah değişir böyle gelirse sistem kuş olur ama inanıyoruz bu sistemi çok sağlam şekilde alıcaz.

• Dün bundan bahsediyordum aslında emcwfde sıcaklığını gfs gibi çekniş mgmde zaten dün dediğim gibi yapmış 1 gün kar diğer günler kky ama inşallah değişir böyle gelirse sistem kuş olur ama inanıyoruz bu sistemi çok sağlam şekilde alıcaz.

Bu sistem kuş olacak sistemlerden yeter ya ağzınz yapıstırdınız bir lafi sakız gibi uzatıyorsunuz.

• Hocalarım bir şey sormak isterim.Acaba bu sistemin 850hpa sıcaklığı yüksek kalma ihtimali var mı.Çünkü sistemin yer soğuğu 7 ocak 2017yle karşılaştırılmayacak kadar kalitesiz

Dediler ki “Gözden ırak olan gönülden de ırak olur”
    Dedim ki “Gönüle giren gözden ırak olsa ne olur.”

MEVLANA

• Vintersaga Hocam son iki gündür ortalık o kadar karıştı ki kar mı geliyor ne zaman geliyor kimle geliyor bişey anlayamadım. Konuya her girdiğimde curcunaya girmiş gibi hissediyorum :D

Değerlendirmenizi ve yorumlarınızı ne zaman okuyabiliriz. Merakla bekliyorum.

Hocam hakkınız var, sabah uyandığımda konuya bir göz attım. 11-12 sayfa atlamıştı, hepsini okudum ama bende birşey anlamadım. :D Ben yazmıştım demeyi pek sevmem ama modellerde dün gece değişim olacağını söylemiş, umarım tekrar ortam ağlama duvarına dönmez diye temenni etmiştim ama maalesef. Verisiz sallamada Karalama Tahtası tek rakibimiz. Giden birşeyde yok ama sistem hergün bu sayfada gidiyor. :D

Size tavsiyem foruma aşina birisisiniz, takip edilecek kişileri bilirsiniz onları takip edin. Naçizane değerlendirmemde biraz modeller oturursa o zaman olur hocam. Şu an AB'nin etkisini netleştiremedikçe şu olacak demek zor. Şu an foslayan, giden, kuş olan bir şey yok. Tek gereken serin kalmak. Modeller değişime devam edecek. Herkesin değişime ayak uydurması lazım. Umarım yarın akşam daha net şekilde durumu anlatabiliriz. :thumbup:

There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change...