İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• Ferhatpaşa’da parçalı bulutlar bir anda yerini simsiyah bulutlara bıraktı ve hafif kar yağışı başladı. Karların yarısı erimiş.

Erimesi bir şey ifade etmiyor, bu akşam ve gece ki partlar birleşince party olacak.

• Benim en irite olduğum şey küçük parçalara ayrılmış parça parça kutlelerden oluşan radarın takibini yapmak. Yok şu kütle bize gelirmi yok bu kütle bizi etkilermi. Kütle dediğin 18 temmuz 2017 deki gibi bütün İstanbulu aynı anda icine alacak ve sıcaklıkta o kütleye ek olarak kar için uygun olacak. İşte o zaman beni tatmin eden bir sistem görürüz.

• gece böyle 5-10 cmlik dek kütleleri gelse de güzel bir "i'm coming home!" videosu yapsak.. dün gece saat 4-5 gibi çok harikaydı gerçekten.. özlemişiz istanbul'u bembeyaz görmeyi

• arkadaş mgm den bakıyorum Kocaeli de sabahtan beri hafifte olsa kar yağışı devam ediyor. hiç ara vermedi. burada hava günlük güneşlik. sistem ya İstanbul batısı yada doğusundan ötede oluyor. kar tutmuyor bari hiç değilse seyirlik kar yağsaydı gün boyu. güneşi görünce insanın morali bozuluyor :(

• Bu sabah üsküdar için tam anlamı ile fostu. Arabaların camları ve çatılr beyazlamıştı biraz. İnşallah bugün biraz da olsa yerlet tutar da bi yürüyüş yaparız

• Benim en irite olduğum şey küçük parçalara ayrılmış parça parça kutlelerden oluşan radarın takibini yapmak. Yok şu kütle bize gelirmi yok bu kütle bizi etkilermi. Kütle dediğin 18 temmuz 2017 deki gibi bütün İstanbulu aynı anda icine alacak ve sıcaklıkta o kütleye ek olarak kar için uygun olacak. İşte o zaman beni tatmin eden bir sistem görürüz.

aynen katılıyorum,

• Bayrampasa da sadece catilarda kar vardi. Nisantasina bi geldim 5 10 cm kar vardi. Bidazi erismis. Suan siyah bulutlar kapladi. Radarda gorunmeyen yagis var. Hafif. Gfs super cikmakaya devam ediyo. Carsamaba sabaha kadar aralikli yogun dekelr olabilir.

• Yaşınız büyük olduğu için abi diye hitap etmek istiyorum.Abim bu sistem için hiç kimse efsane demedi veya 40 cm kar olacak demedi ki zaten.Görsel olarak yer yer 5-10 cm’leri bulabilir dendi.Beklentiyi yüksek tutmayın yani bu sistem için.:)

Eyvallah güzel kardeşim .

• Evet farkındayım temennimiz böyle bir radar görüntüsü olmasıydı ama bu sistemde böyle bir radar görüntüsüyle karşılaşmayacağız malesef.Akşam için dek’leri bekleyelim.

hayatımda gördüğüm en iyi radar... o yeşil kütleler birkaç saat sonra boğaz hattında takılı kalmıştı ve inanılmaz bir örtü oluşturmuştu..