İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Beylikdüzü Beykent tipi devam ediyor, dek mekanizması devrede 🌨️🌨️🌨️

Snow Depht / Beylidüzü

Kara Aşık Olmak Delilik Değil bir Sevdadır...

hava-yagmusrs23333323333hava-yagmusrs23333323333hava-yagmusrs23333323333

• Tarafsız bir şekilde 15 sayfa okudum yazılanları. Burada art niyetli kişiler var değerli üyeler. Özellikle Semih hocamız üzerinden algı yaratıp karalama operasyonu çekiliyor. Çoğu yeni üye ve amaçları bariz belli. Kimse size zorla takip edin demiyor. Madem buradaki tahminciler başarısız, yapman gereken çok basit. Sağ üst köşeden çıkışa tıkla ve bir daha gelme. Sen yıllardır bu işe gönül vermiş ve herkesin bir şeyler öğrenmesine vesile olmuş hocaları tek kalemde karalayamazsın. Havaforum ağır toptur altında kalırsınız!!!!

• Beşiktaş,Etiker bölgesinde epey guzel bir kar yağısı var.Sicaklik aracta 1 dereceye kadar dustu.

İlaveten lütfen kırıcı cumlelerden uzak duralım.Bu aile ortaminda güzel vakit gecirmek icin bulunuyoruz ,gerilim yasamak icin degil.Herkese hayirli cumalar...

• Tarafsız bir şekilde 15 sayfa okudum yazılanları. Burada art niyetli kişiler var değerli üyeler. Özellikle Semih hocamız üzerinden algı yaratıp karalama operasyonu çekiliyor. Çopu yeni üye ve amaçları bariz belli. Kimse size zorla takip edin demiyor. Madem buradaki tahminciler başarısız, yapman gereken çok basit. Sağ üst köşeden çıkışa tıkls ve bir daha gelme. Sen yıllardır bu işe gönül vermiş ve herkesin bir şeyler öğrenmesine vesile olmuş hocaları tek kalemde karalayamazsın. Havaforum ağır toptur altında kalırsınız!!!!

Bence şöyle bir sıkıntı var,gerçekten yeni üye yaz fazla aktif olmayan ama bilgisi olan üyeler olumsuz yorum yaptığında sistemle alakalı eleştiriliyor.Bilgi dahilinde yazsa bile eleştiriliyor,doğal olarakda yağmadığı zaman tam tersi oluyor

• Hocam Kerem bey 50cm dedi insanları bunlar şunlar diye ayırmayın rica edeceğim.. yorumları dikkatle okuyorum çok fazla tek tek şu bu dedi işine girmeye gerek yok. Herkes herşeyi söylüyor.. burada asıl sıkıntı modellere olumlu yorum yapan arkadaşlar tutuluyor,olumsuz yorum yapanların çoğu öteleniyor yorumu siliniyor raporlanıyor.. sistem tutarsa tahmin eden insan tebrik alıyorsa, tutmadığında tepki alır.. bundan doğal birşey yok.. bide bu tahminci arkadaşlarımız kendilerini savunabiliyor ekstra alıntılayıp öğretmenin arkasından parmak sallayan öğrenci gibi bunlar şöyle zaten bunlarda eğitilmezler falan hoş gözükmüyor..

Sevgiler

güzel kardeşim bu şu diye değerli forum uylerınden bahsetmıyorum herseye atıp tutandan bahsedıyorum sızler uzeırnıze alındıysanız özür dilerım belkı dıl yanlıs olabılır haklısın ancak bak nedıyorsun kerem hoca 50cm dedı dıyorsun kı ben gormedım konusuna gider ozaman kerem hocaya yazar burası yok soyle boyle deme konusu degıl kı? insanlar tabıkı elestırılebılır ama uslup ve saygı çerçevesınde senın suan yaptıgın gıbı ben senelerdır bu forumdayım smeıh hoca burak hoca wıdleo hoca bunların hepsı ne yaptıysa tuttu semıh hoca bırkere gecen kıs yanıldı adam gıbı cıktı ozur dıledı ne yapalım bukadar severken takdır allahınken napalım bekleyıp gormek lazım degıl mı? kar yağmadı hemen dıye kestane oldu demek mi lazım yoksa sistem bittikten sonra bu sistem bizi tatmin etmedi başkasına bakalım dmeek mı bırseyler olmayınca ortaya cıkan yangın tayfaya tepkımız aslında

• Şaka gibisiniz yemin ediyorum. Cuma akşam 10 da yazılsa herneyse de sabahın köründe ne bu şiddet bu celal? Adına “tahmin” denilen birşeyi neden %100 olarak algılıyorsunuz? Yanılma payı neden olamaz? Kaldı ki daha gün bitmedi arkadaşlar yapmayalım lütfen. Sizi gördükçe olmasaydı daha iyiydi diyorum.