5-6 Ocak ilk ciddi Sistem ☃️☃️☃️☃️

• Hocam sizi tebrik ediyorum bu sistemi soyleyen ilk siz oldunuz ve baslik actiniz.Sadece detaylar kaldi.Bundan sonra gelecek 2. Ciddi sistemin de haberlerini bekliyoruz.Tebrikler..

• Burak Hocam Merhaba, sistemi bildiğiniz için tebrikler. Son güncelleme sistemi iki gün öne çekti. Sizin asıl öngördüğünüz 5-6 ocak için öğlen güncellemesine göre değişim bekliyor musunuz?

• hocam benim fikrim şu kesinlikle net değil sistem.ve bana göre efsane bir sistem olucak ve hayli uzayacak .ama hiç net değil bunun sebebi iki ayrı model çok çok farkli

• burak hocam istanbul size göre siklon ve dek lemi kar alır yoksa sadece deklemi?

İlk sistem siklon ardından dek olacak gibi duruyor..Bunlar hep ayrıntı tabiki.Sistemin tarihini belirledik takip etmenin heyecanını yaşayın tatmin edici sistem olacaktır

• ya kimse kusura bakmasin. Ortafa sistem denecek birsey kalmadi. Artik anlayalumki bizi kesecek olan karli sistemleri kovalamaliyiz. Once dogulu sinra batili verdi sonrasinda soguklar torpullendi.. ha bunu modele bakio nasil diyebilirsin diyeniniz varsa sadece onlarla kalsa iyi. Fakat devamida soguk sektordeyiz.

Soğukların törpülenmesi ? 1-2 c oynuyor sebebi de siklonik sisteme dönmesinden dolayı.Bu sistemin böyle geleceği belliydi ab olmaması şaşırtıcıydı zaten.Basınç hatası dedik millet bize kızdı modele sallıyoruz istediğimizi alamadık diye ama sonuç ortada.500 değeri iyi ve yer seviyesi de yerinde sıcaklık 1-2 c törpülenip yağış artsın razıyız

• Soğukların törpülenmesi ? 1-2 c oynuyor sebebi de siklonik sisteme dönmesinden dolayı.Bu sistemin böyle geleceği belliydi ab olmaması şaşırtıcıydı zaten.Basınç hatası dedik millet bize kızdı modele sallıyoruz istediğimizi alamadık diye ama sonuç ortada.500 değeri iyi ve yer seviyesi de yerinde sıcaklık 1-2 c törpülenip yağış artsın razıyız

Hocam mumkunse gelmesin o soguklarya valla kar gorecekse insanlar adam akilli kar yagisi yollari kapatacak kar almamiz lazim.he ben dogu karadenizdeyim ama bunu marmsra icin konusuyorum. Burda isyan yok ama kar miktarinda ve 85o hpa soguklarinda azalma varsa insallah duzelir diyelim.