28 Aralık'tan İtibaren Karakış Başlıyor

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Hava_Forum saygıdeğer hocam acıklamıs oldugunuz bu konuda gorusunuz hala aynımıdır fıkrınız degıstımı

özellikle su cumlenızdkeı gorus hala gecerlımı cevaplarsanız mutlu olurum

Zamani geldiginde kar firtinasi geliyor diye basliklar acacagim

• efsane semih hocam sizin bu gelebilecek sistemle alakalı öngörünüz nedir? Modeller her güncellemede farklı gözüküyor, ben sizin hislerinizi merak ediyorum. Öngörünüz farklı gerçekleşebilir olumlu ya da olumsuz ama eminim aklınızdan geçen şeyler vardır. Teşekkürler

• Hocam öncelikle iyi günler ilk defa yazıyorum bu foruma hiçbir şekilde model anlamam bilmem ama çok iyi bir kar severim yeni yılın ilk günlerinde beklenen sistem için görüşlerinizi merak ediyorum

• semih hocayı yıllardır takip ederim başlık açıp sistem geliyor dedimi iş bitmistir.soru sormaya gerek yok kendisi olumsuz bir durum olunca başlık açıp bilgilendirme yapıyor zaten.aciklama gelmediğine göre sistem gümbür gümbür geliyor demektir

• 1 ocak salı günü istanbulda kar görebilir miyiz havada da olsa izlemelik ? ( en düşük rakımda dahi)

Hayırlı olsun hocam konun

Bakırköylü kardeşim, doğma büyüme bakırköylü biri olarak seni öyle iyi anlıyorum ki...34 yaşımda Çerkezköy e geldim, millet önceden ne kar yağardı diye anlatıyor, ben van kedisi gibi sokak lambalarına bakıyorum, tık yok 🙂

• Bakırköylü kardeşim, doğma büyüme bakırköylü biri olarak seni öyle iyi anlıyorum ki...34 yaşımda Çerkezköy e geldim, millet önceden ne kar yağardı diye anlatıyor, ben van kedisi gibi sokak lambalarına bakıyorum, tık yok 🙂

Buranın üstünde şemsiye var abi bence :) neyse sinerjiyle gıdım gıdım getircez bişeyleri inşallah